Usługi

OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM

12 specjalistów IT do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Do każdego klienta przydzielony jest zespół informatyków oraz osoba nadzorująca. W każdej chwili możesz zadzwonić do swojego informatyka lub skontaktować się z naszym biurem, które przyjmie zgłoszenie i przekaże do realizacji. Sprawdź, dlaczego warto zaufać własnie nam.

AUDYTY

Współpraca z PM Digital to szeroki wachlarz możliwości. Począwszy od audytu, jak i budowy infrastruktury, a skończywszy na jej optymalizacji, rozbudowie i zarządzaniu. Przeprowadzamy audyty IT, jak również audyty bezpieczeństwa. Posiadany przez PM Digital Certyfikat ISO / IEC 27001 w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji gwarantuje najwyższą jakość usług.

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

Od lat pomagamy przedsiębiorstwom na terenie całej Polski w zaprojektowaniu, montażu i administrowaniu systemami monitoringu i systemami alarmowymi. Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania oraz kompetencje w zakresie infrastruktury IT, które pozwalają nam na sprawne i skuteczne konfiguracje sieci monitoringu opartych o sieci komputerowe.

CHMURA DLA FIRM

Chmura PM Digital znajduje się w naszym centrum danych w Warszawie. Posiadamy bezpośredni dostep do tych serwerów i bezpośrednio nimi zarządzamy. To gwarancja pełnej kontroli i bezpieczeństwa oferowanych przez nas rozwiązań.

montaż i instalacja serwerów

SIECI KOMPUTEROWE

To kompleksowa obsługa, w skład której wchodzi zarówno sam projekt, jak również budowa, montaż, ewentualna rozbudowa oraz administrowanie siecią komputerową. Wykonujemy sieci we wszystkich, dostępnych kategoriach. Posiadamy w swoich zasobach miernik Fluke, który umożliwia nam wykonywanie certyfikowanych pomiarów z 50-letnią gwarancją na wykonaną sieć!

ZAPASOWE CENTRUM DANYCH

Zapasowe centrum danych, serwer zewnętrzny i usługa DRaaS, czyli odzyskiwanie danych po awarii (Disaster Recovery as a Service), to nowość w ofercie PM Digital. Stworzyliśmy ją z myślą o klientach, którym zależy na zapewnieniu ciągłości działania systemów informatycznych i którzy są gotowi powierzyć to zadanie zewnętrznej firmie.

CENTRALA TELEFONICZNA DLA FIRM VOIP

PM Digital zainstaluje, skonfiguruje i wdroży rozbudowaną centralę telefoniczną w Twojej firmie. Dodatkowo będzie jej administratorem i będzie trzymał pieczę nad jej prawidłowym działaniem, a także wprowadzał niezbędne zmiany. PM Digital jest partnerem PL FON, który będzie dostawcą technologii o którą my zadbamy.

zestawy do pracy zdalnej

ZESTAWY DO PRACY ZDALNEJ

Zestawy do pracy zdalnej to kompleksowa usługa, która pozwoli Tobie oraz Twoim pracownikom na sprawną pracę w dowolnym miejscu poza biurem. U nas z pomocą profesjonalnych doradców IT WYPOŻYCZYSZ na dowolny czas wybrane przez siebie zestawy do pracy zdalnej.

FIREWALL I ANTYWIRUSY

Jesteśmy srebrnym partnerem marki Sophos w Polsce. Oznacza to, że posiadamy pełnię praw do sprzedaży produktów marki oraz obszerną, ciągle aktualizowaną wiedzę na temat poszczególnych rozwiązań Sophos. Kontakt z nami to gwarancja otrzymania najlepszych produktów, które zapewnią Twojemu biznesowi całkowitą ochronę i zapobiegną utracie danych oraz przestojowi w pracy.

Zadaj pytanie, wyceń usługę


Masz pytania, wątpliwości? Chętnie na nie odpowiemy. Wystarczy, że zadzwonisz lub wyślesz do nas zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. tel. 22 357 92 28.