Audyt IT

Audyt IT

Współpraca z PM Digital to szeroki wachlarz możliwości:

audyt

Audyt infrastruktury IT

Przeanalizujemy firmową infrastrukturę IT. Skonfrontujemy ją z obowiązującymi standardami. Pokażemy, co działa dobrze. Wskażemy obszary, które mogą stać się przyczyną przestojów w przyszłości.

budowa infrastruktury IT

Budowa infrastruktury

Projektujemy i tworzymy infrastrukturę od podstaw - w nowych obiektach lub w istniejących budynkach

optymalizacja

Optymalizacja infrastruktury

Pomożemy zoptymalizować dotychczasową infrastrukturę tak, by była efektywna i służyła jak najdłużej.

puzzle

Rozbudowa infrastruktury IT

Wraz ze wzrostem firmy, jej infrastruktura IT także rośnie. Zapewnimy Twojej firmie optymalne warunki techniczne do rozwoju.

zarządzanie infrastrukturą

Zarządzanie infrastrukturą IT

Na bieżąco dbamy o działanie całej infrastruktury IT. Monitorujemy, kontrolujemy i usprawniamy.

Audyt IT Warszawa

By infrastruktura IT stanowiła system spełniający wymagania i oczekiwania firmy, do jej budowy, optymalizacji i wsparcia na bieżąco niezbędni stają specjaliści od konkretnego zagadnienia. To dlatego, że to co jest konieczne do funkcjonowania firmy od strony IT stało się bardzo złożonym systemem. Z jednej strony umożliwia dowolną konfigurację, z drugiej wymaga dużej wiedzy, i ciągłego jej uaktualniana. W tym zakresie dysponujemy dużą wiedzą i doświadczeniem z zakresów niezbędnych do wsparcia i administracji w zakresie optymalizacji, konfiguracji, budowy czy przebudowy istniejącej już infrastruktury IT.

Jak działa audyt informatyczny?

W pierwszej kolejności uzyskujemy od klienta zgodę na wykonanie audytu oraz ustalamy jego zakres. Oferujemy wykonanie dwóch rodzajów audytu: - Całościowy audyt, w trakcie którego posiadamy dostępy do całego sprzętu (weryfikacja urządzeń w sieci, domyślnych haseł, usług dostępnych na zewnątrz i wewnątrz sieci, weryfikacja metod wykonanych backupów i ich skuteczność, skanowanie podatności na włamania, poprawność konfiguracji); - Audyt tylko i wyłącznie z poziomu atakującego - tzw. testy penetracyjne;

Następny krok to raport z audytu, w którym zawieramy zalecenia i najbardziej palące problemy i zagrożenia. Każdorazowo omawiamy wytyczne, tłumaczymy najbardziej newralgiczne elementy, które mają wpływ na funkcjonowanie firmy. Zawsze kierujemy się dobrem firmy i jej sprawnym działaniem, dlatego testy wykonujemy tak, aby nie zakłócać jej codziennej pracy. Na życzenie klienta realizujemy zalecenia zawarte w dokumencie. Oferujemy również szkolenie dla pracowników nietechnicznych, które podnosi świadomość cyberbezpieczeństwa.

Audyt IT cena

Z jakim kosztem w przypadku audytu informatycznego należy się liczyć? Cena ustalana jest indywidualnie i zależy ona od aktualnych uwarunkowań w firmie Klienta oraz zakresu powierzonych nam zadań.
Czynniki, które mają wpływ na wycenę to:
☑️ ilość urządzeń, serwerów,
☑️ ilość stron internetowych, aplikacji działających na zewnątrz
☑️ ilość pracowników, osób pracujących zdalnie, ilość siedzib firmy.
Współpracę rozpoczynamy od analizy infrastruktury, jej sprawności, tego, co działa poprawnie, a co można udoskonalić. Raport z przeprowadzonej analizy przekazujemy Klientowi wraz z wytycznymi w zakresie usług i sprzętu, który może usprawnić procesy w firmie. Wszystkie informacje, wraz z analizą potencjalnego ryzyka i zagrożeń wynikających z aktualnych błędów przedstawiamy w sposób kompleksowy i zrozumiały. Dopiero po tym etapie przechodzimy do rozmów dotyczących samej współpracy i zadań, na które klient ostatecznie się zdecyduje. Mają Państwo pytania, wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.Zadaj pytanie, wyceń usługę


Umów się na bezpłatny audyt IT w swojej firmie już teraz - wyślij zgłoszenie przez formularz, bądź zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. tel. 22 357 92 28.

Zobacz również:

Audyt informatyczny Warszawa