Audyt systemów informatycznych

Audyt IT Warszawa - specjalizacja jest kluczowa

By infrastruktura IT stanowiła system spełniający wymagania i oczekiwania firmy, do jej budowy, optymalizacji i wsparcia na bieżąco niezbędni stają specjaliści od konkretnego zagadnienia. To dlatego, że to co jest konieczne do funkcjonowania firmy od strony IT stało się bardzo złożonym systemem. Z jednej strony umożliwia dowolną konfigurację, z drugiej wymaga dużej wiedzy, i ciągłego jej uaktualniana. W tym zakresie dysponujemy dużą wiedzą i doświadczeniem z zakresów niezbędnych do wsparcia i administracji w zakresie optymalizacji, konfiguracji, budowy czy przebudowy istniejącej już infrastruktury IT.

audyt systemów informatycznych

Audyt systemów informatycznych - współpraca z PM Digital to szeroki wachlarz możliwości:

audyt

Audyt infrastruktury IT

Przeanalizujemy firmową infrastrukturę IT. Skonfrontujemy ją z obowiązującymi standardami. Pokażemy, co działa dobrze. Wskażemy obszary, które mogą stać się przyczyną przestojów w przyszłości.

budowa infrastruktury IT

Budowa infrastruktury

Projektujemy i tworzymy infrastrukturę od podstaw - w nowych obiektach lub w istniejących budynkach

optymalizacja

Optymalizacja infrastruktury

Pomożemy zoptymalizować dotychczasową infrastrukturę tak, by była efektywna i służyła jak najdłużej.

puzzle

Rozbudowa infrastruktury IT

Wraz ze wzrostem firmy, jej infrastruktura IT także rośnie. Zapewnimy Twojej firmie optymalne warunki techniczne do rozwoju.

zarządzanie infrastrukturą

Zarządzanie infrastrukturą IT

Na bieżąco dbamy o działanie całej infrastruktury IT. Monitorujemy, kontrolujemy i usprawniamy.

Audyt informatyczny cena

Z jakim kosztem w przypadku audytu informatycznego należy się liczyć? Cena ustalana jest indywidualnie i zależy ona od aktualnych uwarunkowań w firmie Klienta oraz zakresu powierzonych nam zadań. Współpracę rozpoczynamy od darmowej analizy infrastruktury, jej sprawności, tego, co działa poprawnie, a co można udoskonalić. Raport z przeprowadzonej analizy przekazujemy Klientowi wraz z wytycznymi w zakresie usług i sprzętu, który może usprawnić procesy w firmie.

Wszystkie informacje, wraz z analizą potencjalnego ryzyka i zagrożeń wynikających z aktualnych błędów przedstawiamy w sposób kompleksowy i zrozumiały. Dopiero po tym etapie przechodzimy do rozmów dotyczących samej współpracy i zadań, na które klient ostatecznie się zdecyduje. Mają Państwo pytania, wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.