Audyt bezpieczeństwa IT Warszawa

analiza zasobów

Analiza zasobów

Dowiedz się, które elementy obecnej infrastruktury wymagają ochrony. Sprawdź czy nie został przeoczony element, który może narazić firmę na straty.

audyt bezpieczeństwa

Audyty bezpieczeństwa IT

Przeprowadzamy kontrolę procesów bezpieczeństwa w firmie. Sprawdzamy każdy punkt mogący stanowić dla niej zagrożenie. Raport, który powstaje w wyniku audytu, zawiera wszelkie niezbędne rekomendacje zgodne z obowiązującymi standardami ISO/IEC 27001 oraz zaleceniami ITIL (IT Infrastructure Library).

RODO

Audyty RODO

Ze względu na wysokie standardy i wymagania RODO, przeprowadzamy kontrolę procesów zbierania, przechowywania, przetwarzania i udostępniania danych osobowych w firmie. Raport, będący podsumowaniem kontroli, rekomenduje zmiany zgodnie z efektem kontroli.

Audyt bezpieczeństwa IT Warszawa

Audyt bezpieczeństwa IT Warszawa od PM Digital to kompleksowa usługa, która pozwoli poznać słabe punkty w Twojej firmie i właściwie zabezpieczyć dane. Dlaczego coraz częściej firmy decydują się przeprowadzić audyt? Wraz z postępującą digitalizacją, bezpieczeństwo IT w firmie staje się kluczową sprawą, ponieważ w coraz bardziej zaawansowanym technologicznie świecie coraz bardziej skomplikowane staje się odpowiednie zabezpieczenie firmowych danych.

Istnieje coraz więcej sposobów i okazji, w których firma może stracić wszystkie swoje zasoby w jednej chwili - czy wyobrażasz sobie taką sytuację? Utrata danych na skutek ataku cybeprzestępców to coraz częstszy scenariusz w wielu podmiotach. Zakłócenia w funkcjonowaniu firmy to nie tylko realna strata finansowa, ale także wizerunkowa. Duża liczba zagrożeń informatycznych przy jednoczesnym braku procedur na wypadek naruszenia bezpieczeństwa oraz ochrony kluczowych danych to prosta droga do katastrofy.

Audyt bezpieczeństwa IT od PM Digital to gwarancja doboru odpowiednich rozwiązań oraz wdrożenia najnowocześniejszych systemów, które będą odpowiadać na potrzeby firmy. Wykonujemy audyt aktualnych zabezpieczeń w firmie, testy penetracyjne, jak również weryfikujemy różnego rodzaju zagrożenia po stronie sieci, aplikacji, możliwych awarii czy błędów oprogramowania.
Posiadany przez PM Digital Certyfikat ISO / IEC 27001 w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji gwarantuje najwyższą jakość usług. Zapraszamy do współpracy! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Zadzwoń - tel. 22 357 92 28.

Sprawdź, gdzie na skali bezpieczeństwa znajduje się Twoja firma?

luki bezpieczeństwa

Zobacz, gdzie są luki bezpieczeństwa

Dowiedz się, gdzie w istniejących zabezpieczeniach znajdują się luki. Sprawdź czy są takie miejsca i zobacz, na co warto zwrócić szczególną uwagę

rekomendacje

Rekomendacje dot. bezpieczeństwa

Obierz odpowiedni kierunek. Pokażemy w którym kierunku iść by bezpieczeństwo kluczowych danych Twojej firmy zwiększało się.

Audyt bezpieczeństwa IT Warszawa


W kwestii bezpieczeństwa fizycznego są jeszcze inne obszary, o których chętnie porozmawiamy.
 • monitoring IP

  Monitoring IP i zabezpieczenie dostępu do obiektu

  Wszystko, co jest związane z kamerami, możesz powierzyć nam. Zaprojektujemy i przeprowadzimy montaż infrastruktury, jeżeli trzeba zabezpieczyć obiekt „od zera”. Poprawimy istniejący monitoring, jeżeli nie spełnia on swojej roli. Rozbudujemy infrastrukturę jeżeli monitoring powinien być rozszerzony o nowe funkcje.

 • kamera

  Wykorzystujemy kamery do ułatwienia funkcjonowania w firmie

  Kamery mogą w znaczny sposób ułatwić działalność operacyjną. Zainstalujemy je w miejscach, które pozwolą Ci kontrolować zasoby przedsiębiorstwa, proces produkcyjny – słowem pomożemy Ci stworzyć rozwiązanie dla większej produktywności firmy.

 • kontrola dostępu

  Tworzymy systemy kontroli dostępu

  Gdy w obiekcie konieczne jest ograniczenie dostępu pracownikom do wyznaczonych odgórnie stref w budynku, stworzymy system, który na to pozwoli. Bazując na Twoich wymaganiach i oczekiwaniach stworzymy system od podstaw lub rozbudujemy obecną infrastrukturę tak, by mogła służyć także do kontroli dostępu.

Zadaj pytanie, wyceń usługę

Masz pytania, wątpliwości - wyślij zgłoszenie przez formularz, bądź zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. tel. 22 357 92 28.

Audyty bezpieczeństwa