Praca z nami

PM Digital tworzy zespół kilkunastu specjalistów IT, którzy już od 15 lat pomagają małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom w działaniach związanych z obsługą infrastruktury informatycznej. Nie jesteśmy jednak grupą przypadkowych ludzi, którym przyszło pracować w tym samym miejscu. Łączy nas zaangażowanie, poczucie humoru, zamiłowanie do wyzwań, ciągłej nauki oraz… piłki nożnej. TAK, PM Digital to również pasjonaci futbolu, dlatego jesteśmy stałymi bywalcami stołecznych stadionów. Regularnie uczestniczymy także w rajdach off-roadowych. Hobby pozwala nam zresetować się, zapomnieć o codziennych obowiązkach, lepiej się poznać, a dzięki temu również lepiej pracować.

Na co możesz liczyć, decydując się na pracę z nami? PM Digital to:
☑️duża różnorodność zadań w obszarze IT, co pozwala na szybkie zdobywanie wiedzy
☑️wstępne szkolenia dla nowych pracowników – przyuczenie do obowiązków
☑️samochody służbowe
☑️niezbędne narzędzia do pracy
☑️możliwość szkoleń i testowania najnowszych rozwiązań na rynku
☑️luźna, niekorporacyjna atmosfera pracy
☑️dostosowanie zadań do predyspozycji pracownika – jeśli nie lubisz pracy w terenie i z nowo poznanymi ludźmi, możesz nastawić się na pracę stacjonarną i grupę wybranych klientów, z którymi najlepiej się dogadujesz

Współpraca ze szkołami

Mamy za sobą kilkanaście lat współpracy ze szkołami, których praktykanci regularnie trafiają do nas na wakacyjną pracę. W trakcie takich praktyk uczniowie zdobywają wiedzę, poszerzają swoją umiejętności, poznają kulturę organizacyjną. Mówiąc wprost – nabywają wiedzę, która umożliwia im lepszy start na rynku pracy. Niejednokrotnie finałem praktyk jest zatrudnienie – taką ofertę pracy u nas otrzymują najlepsi praktykanci. Długoletnia współpraca z młodymi osobami, które dopiero rozpoczynają swoją drogę na rynku pracy nauczyła nas, że młodzież potrzebuje jasnych wytycznych i odpowiedniego pokierowania. Z myślą o tym prowadzimy swego rodzaju ścieżkę szkoleń, która sprawia, że osoby do nas trafiające nie muszą obawiać się o brak umiejętności. Każdy z naszych działów przekazuje wiedzę i najważniejsze zadania w taki sposób, aby nowo przyjęta osoba już po kilku dniach mogła swobodnie i bez stresu pełnić swoje obowiązki.

Bądź z nami na bieżąco - zajrzyj na nasze social media