Monitoring dla firm

procesor

Instalujemy systemy monitoringu

efektywność

Instalujemy systemy alarmowe

administracja sieci

Sprawujemy opiekę nad infrastrukturą

Monitoring dla firm Warszawa

Monitoring dla firm to jedna z kluczowych kompetencji PM Digital. Od lat pomagamy przedsiębiorstwom na terenie całej Polski w zaprojektowaniu, montażu i administrowaniu systemami monitoringu i systemami alarmowymi. Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania oraz kompetencje w zakresie infrastruktury IT, które pozwalają nam na sprawne i skuteczne konfiguracje sieci monitoringu opartych o sieci komputerowe.
Dzięki posiadanemu miernikowi Fluke wykonujemy certyfikowane pomiary, dzięki którym zyskują Państwo nawet 50 lat gwarancji na wykonaną sieć!

Zaufali nam

pkp1
asma
topmarket
dsv
bruk_bud
alcomex (1)
logo
teatr
galeria
urzad-gminy
holiday-inn
eveline
vegapol

Poprzednie
Następne

Stale podnosimy swoje kwalifikacje, by dostarczać Państwu usługi najwyższej jakości


Aleksander M. Woronow – ekspert PM Digital w zakresie systemów dozoru wizyjnego

Ekspertem PM Digital jest Aleksander Woronow – jedyny polskojęzyczny trener Milestone w naszym kraju, od 2013 roku wykładowca ośrodka szkoleniowego Polskiej Izby Systemów Alarmowych i doradca zarządu PISA.
Współpraca z największymi i najlepszymi, jak również wysokiej jakości produkty to dla Państwa gwarancja otrzymania systemu, który spełnia złote standardy w tej dziedzinie.

 

Monitoring dla firmy


 

Jesteśmy Złotym Partnerem marki Milestone – światowego lidera w zakresie dostarczania oprogramowania do zarządzania materiałem wizyjnym. Zdobyte w tym zakresie kompetencje oraz wiele wdrożeń na tym systemie pozwala nam szczerze rekomendować to rozwiązanie wszystkim, zainteresowanym podmiotom.
Milestone to przede wszystkim: niezależność działania, otwartość na implementację z różnymi urządzeniami, swobodna integracja, system LPR (rozpoznawanie tablic rejestracyjnych) itp. Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań do monitoringu Milestone jest najlepszym rozwiązaniem.

Z oprogramowania Milestone korzysta wiele firm i przedsiębiorstw w całej Polsce, m.in.: Huta Warszawa, Huta Sendzimira w Krakowie, KGHM, lotnisko Balice, gazoport Świnoujście, Jastrzębska Spółka Węglowa. Milestone wspiera również monitoring miejski w Katowicach i Wrocławiu.
Jeśli szukasz sprawdzonego dostawcy Milestone, który perfekcyjnie i na czas stworzy system dozoru wizyjnego, postaw na PM Digital.

Monitoring w firmie od PM Digitial to kompleksowa obsługa – zarówno sam montaż, administrowanie systemem, jak i obsługa systemu monitoringu. Oferujemy pełne wsparcie i zapewniamy bezproblemowe działanie w każdych warunkach, dopasujemy infrastrukturę tak aby spełniła Państwa oczekiwania.

Projekt systemu obejmuje:
☑️dokładną analizę wymagań klienta
☑️ specjalistyczne pomiary i analiza ograniczeń technicznych
☑️ dobór urządzeń i technologii monitoringu
☑️ profesjonalny projekt infrastruktury
☑️ dokumentację projektową

Monitoring Warszawa – monitoring firmy i kamery przemysłowe

Instalowane przez nas kamery przemysłowe i systemy alarmowe wykonujemy w oparciu o najnowsze technologie, po uzgodnieniach z klientem dobieramy odpowiednie rozwiązania. Jeśli nie posiadasz konkretnych oczekiwań, tworzysz system po raz pierwszy nie ma problemu – podczas konsultacji podpowiemy jaki sprzęt dobrać i jakie rozwiązania w przypadku Twojej firmy będą najbardziej efektywne. Jesteśmy informatykami doświadczonymi w projektowaniu i instalowaniu rozbudowanych systemów monitoringu. W przeciwieństwie do monterów kamer projektujemy i wdrażamy nowoczesne i skomplikowane systemy, w oparciu o różnego rodzaju wymagania klienta. W swojej ofercie posiadamy także integrację systemów oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają firmie codzienną pracę (ustawianie indywidualnych parametrów dla całego systemu w rozróżnieniu na dany obszar czy porę dnia).

Oferujemy między innymi:
☑️wykonanie okablowania oraz instalację systemów alarmowych
☑️konfigurację urządzeń alarmowych
☑️konfigurację zaawansowanych systemów alarmowych
☑️integrację sieci LAN z infrastrukturą alarmów

Dlaczego warto zaufać PM Digital?

☑️otrzymujesz 5-letnią gwarancję na produkty
☑️wsparcie techniczne przez cały czas trwania umowy
☑️dostęp do szkoleń dotyczących obsługi systemu
☑️pomoc online
☑️bezpłatne analizy i konsultacje
☑️urządzenia zastępcze w sytuacji awarii sprzętu

Kamery przemysłowe Warszawa – jak wygląda współpraca w zakresie instalacji systemu monitoringu?

Każde zlecenie rozpoczynamy wykonaniem projektu – swoistej wizualizacji prezentującej obszar pokrycia kamer (planowanej instalacji wraz z obszarem widoku z kamer).
Następnie inicjujemy spotkanie z klientem, w trakcie którego uzgadniamy ostateczną wersję projektu wraz z wyceną prac. Uzgodnienia kończy podpisanie umowy na wykonanie instalacji.
Dbamy o to, aby nasze działania nie zakłócały codziennego fukcjonowania danej firmy.
Posiadamy duże doświadczenie w monitoringu hal magazynowych, centrów logistycznych, zakładów produkcyjnych z uwzględnieniem przepisów wewnętrznych danej firmy. Znajomość branży IT oraz duże kompetencje naszego zespołu (administatorzy serwerów i sieci) pozwalają nam wpiąć się bezkolizyjnie w infrastrukturę klienta, przez co wdrożenie jest mniej kłopotliwe. Współpracę wieńczy przekazanie dokumentacji powykonawczej zgodnej z normą ISO.

Monitoring mobilny do magazynów, fabryk, placów budowy

Truckeye to system do montażu na mobilnych wózkach, maszynach i wszelkiego rodzaju urządzeniach, które poruszają się po magazynach, fabrykach, plantacjach, placach budowy itp.Niewątpliwym atutem tego rozwiązania jest nagranie, które może stanowić materiał dowodowy przy wypadku z udziałem danej maszyny. Dodatkowo, przy pomocy Truckeye możemy kontrolować proces załadunku lub kompletacji towaru w magazynach, procesy produkcyjne w fabrykach, kontrolować pielęgnację i zbiory roślin na plantacjach i monitorować jakość wykonanych prac w przypadku placu budowy.

Wieloletnie doświadczenie w obszarze monitoringu pozwala nam twierdzić, że w przypadku reklamacji od klienta liczy się twardy dowód potwierdzający, że dostawa została należycie przygotowana i spakowana, przekazana spedytorowi w nienaruszonym stanie itp. Takim niepodważalnym dowodem jest nagranie filmowe i możliwość wykonania zrzutów ekranowych. Niejednokrotnie możliwość udowodnienia swojej niewinności może spowodować oszczędności, które zrekompensują wydatek poniesiony na wdrożenie Truckeye.

Zadaj pytanie, wyceń usługę

Zaufały nam już dziesiątki klientów z różnych branż, od średnich przedsiębiorstw po duże korporacje. Spytaj, jak możemy pomóc Twojej firmie – chętnie porozmawiamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku.
tel. 22 357 92 28.

Zobacz także:
Bezpieczeństwo IT w firmie – czytaj więcej
Audyt IT – czytaj więcej
Outsourcing IT – czytaj więcej
Obsługa informatyczna firm – czytaj więcej
Insert Warszawa – czytaj więcej
Chmura dla firm – czytaj więcej
Monitoring w magazynie – czytaj więcej
Systemy monitoringu dla magazynów – czytaj więcej
Polub nasz fanpage – czytaj więcej

Instalacja monitoringu Warszawa

Zobacz również:


SYSTEMY SYGNALIZACJI POŻARU SSP, SAP


KONTROLA DOSTĘPU


SYSTEMY MONITORINGU DLA FARMACJI


SYSTEMY ALARMOWE VANDERBILT