Systemy monitoringu dla farmacji

PM Digital od lata pomaga hurtowniom farmaceutycznym oraz przedsiębiorcom zajmującym się hurtową dystrybucją produktów leczniczych w projektowaniu, montażu i administrowaniu systemami monitoringu. System monitoringu dla hurtowni farmaceutycznej to kompleksowa usługa, w skład której wchodzi system monitoringu, kontrola dostępu, a także monitoring temperatury. Współpraca z PM Digital pozwala na pełne dostosowanie się do aktualnie obowiązujących przepisów Prawa Farmaceutycznego.

Systemy monitoringu dla hurtowni farmaceutycznych

Współpracę rozpoczynamy od wykonania projektu zabezpieczeń, następnie – po jego akceptacji, przechodzimy do instalacji sprzętu. Wykonujemy również dokumentację końcową dla Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania oraz kompetencje w zakresie infrastruktury IT, które pozwalają nam na sprawne i skuteczne konfiguracje sieci monitoringu opartych o sieci komputerowe.

Kontrola dostępu dla hurtowni farmaceutycznej

Wdrożenie kontroli dostępu to nie tylko zwiększenie bezpieczeństwa ludzi znajdujących się w obiekcie, ale również zwiększenie bezpieczeństwa mienia, infrastruktury, a także poprawa efektywności, optymalizacja kosztów i ułatwione zarządzanie obiektem.
Kontrola dostępu od PM Digital pozwala na sprawne zarządzanie dostępem do oddzielonych pomieszczeń, w których przechowywane są produkty lecznicze. System pozwala na przyznawanie dostępów wybranym osobom, wprowadzając skomputeryzowany system gwarantujący równoważne bezpieczeństwo.

Jakie korzyści niesie jeszcze ze sobą kontrola dostępu:?

☑️ łatwe oddzielenie przeterminowanych, wycofanych lub wstrzymanych produktów leczniczych od produktów przeznaczonych do dystrybucji
☑️ swobodne zarządzanie kontrolą dostępu do ww. pomieszczeń dla upoważnionego personelu
☑️ sygnalizacja włamania, a tym samym zapobieganie dostępowi nieupoważnionych osób do wybranych pomieszczeń

System alarmowy dla hurtowni farmaceutycznych

PM Digital jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Vanderbilt w Polsce. Vanderbilt to sprawdzone na całym świecie rozwiązania z zakresu systemów alarmowych oraz kontroli dostępu. Systemy umożliwiają ustawienie poziomów alarmów tak, aby zapewniały jakość produktów leczniczych. Są przy tym poddawane regularnym testom i kontrolom w celu zachowania jak najwyższej funkcjonalności.

Monitoring temperatury dla branży farmaceutycznej i medycznej

Działania PM Digital sprowadzają się również do dostarczenia rozwiązań umożliwiających łatwy i skuteczny całodobowy monitoring temperatury pomieszczeń, w których przechowywane są produkty lecznicze. Zgodnie z Prawem Farmaceutycznym, sprzęt umieszczamy w oparciu o wyniki mapowania, tak aby monitoring objął miejsca ze skrajnymi wartościami temperatur. Nie tylko projektujemy i instalujemy, ale również zajmujemy się naprawą i konserwacją sprzętu w oparciu o analizę ryzyka.

Zadaj pytanie, wyceń usługę

Masz pytania, wątpliwości - wyślij zgłoszenie przez formularz, bądź zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. tel. 22 357 92 28.