Vanderbilt systemy alarmowe

Vanderbilt systemy alarmowe

PM Digital jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Vanderbilt w Polsce. Vanderbilt to sprawdzone na całym świecie rozwiązania z zakresu systemów alarmowych oraz kontroli dostępu. Produkty Vanderbilt cieszą się ogromnym zainteresowaniem już od ponad 30 lat i są obecne w ponad 100 krajach na świecie.

Vanderbilt to niezawodna jakość i cała gama urządzeń doskonalonych przez Siemens Security Products. W skład oferty wchodzą centrale alarmowe SPC, czujki alarmowe, alarmy SPC oraz kontrole dostępu ACT365 w chmurze.

Vanderbilt systemy alarmowe i kontrola dostępu

Systemy alarmowe Vanderbilt to idealne rozwiązania dla klientów, którzy szukają produktów najwyższej jakości i niezawodnego działania. Świetnie sprawdzą się w takich branżach jak: przemysł, energetyka, infrastruktura miast, ochrona zdrowia, finanse czy IT.

Vanderbilt dystrybutor Polska

– Vanderbilt to rozwiązania markowe, za którymi stoi jakość i wieloletnia praca nad udoskonaleniami, dzięki czemu są w stanie zaspokoić zapotrzebowania najbardziej wymagających klientów. PM Digital jako firma, która od lat wspiera swoich klientów w podnoszeniu bezpieczeństwa przedsiębiorstw, firm ale także osób prywatnych, które oczekują profesjonalnego podejścia w kwestiach zabezpieczeń nieustannie udoskonala swoją ofertę i stawia na pewne i sprawdzone produkty takie jak Vanderbilt, które w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwalają na świadczenie usług na wysokim poziomie – mówi Michał Giziński, wiceprezes PM Digital.
Warto również zwrócić uwagę na to, że produkty Vanderbilt nie są dedykowane na dany rynek, nie są przypisane regionalnie i nie zobowiązują np. językiem, dzięki czemu można je instalować i korzystać z nich praktycznie na całym świecie. Jest to istotna cecha produktów, która pozwala, aby międzynarodowe firmy mogły prowadzić jednolitą politykę zabezpieczeń, ale również pozwala na dostępność i integralność produktów niezależnie od „ich pochodzenia” czy też miejsca instalacji.

Zadaj pytanie, wyceń uslugę

Masz pytania, wątpliwości, chcesz spytać o szczegóły działania usługi? Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Zadzwoń - tel. 22 357 92 28.