Zasilanie gwarantowane od PM Digital

Bez kategorii 27/12/2023

Zapewnienie ciągłości działania pomimo niskiego napięcia lub przerw w dostawach prądu to kluczowe cele funkcjonowania zasilania gwarantowanego. Jest ono wykorzystywane we wszystkich obiektach, które muszą działać nieprzerwanie i to niezależnie od tego czy mamy awarię prądu czy nie. Mowa m.in. o szpitalach, fabrykach, zakładach produkcyjnych, czyli wszędzie tam, gdzie nawet chwilowe przerwy w dostawach prądu mogą mieć katastrofalne skutki.

Utrata danych, przerwy w działaniu to najpoważniejsze skutki awarii zasilania. W przypadku szpitali oznaczają przestój w działaniu aparatury medycznej, w przypadku fabryk – przestój w pracy, a to często oznacza milionowe straty. I jedni, i drudzy nie mogą pozwolić sobie na takie scenariusze, dlatego nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez zasilania gwarantowanego. Warto w tym miejscu dodać, że systemy zasilania gwarantowanego to złożone systemy, w których skład wchodzą rozdzielnie elektryczne, UPS-y, a także agregaty prądotwórcze. Zarówno UPS-y, jak i agregaty stanowią nieodłączny element całego systemu i powinny być do siebie odpowiednio dobrane, uwzględniały uwarunkowania obiektu oraz wytrzymywały napięcie.

We współpracy z wiodącymi producentami PM Digital oferuje usługę audytu, doboru, doradztwa oraz instalacji agregatu prądotwórczego. W oparciu o warunki panujące w obiekcie dobierzemy poszczególne elementy systemu tak, aby w stu procentach spełniały swoją funkcję, czyli zapewniały ciągłość zasilania niezależnie od warunków zewnętrznych.

Z naszym systemem zyskujesz całkowitą niezależność oraz pewność funkcjonowania zasilania kluczowego z punktu widzenia danego obiektu.

Masz pytania, wątpliwości – skontaktuj się z nami.