Wdrożenie i migracja Microsoft Office 365

Instalacja, wdrożenie i migracja Microsoft Office 365

Microsoft 365 dla firm to platforma, która ułatwia pracę, zwiększa cyberbezpieczeństwo, optymalizuje koszty oraz zapewnia możliwość wykonywania pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie. Jest to narzędzie, które pozwala na efektywną pracę zespołową i zaawansowane możliwości komunikacji.
Zespół PM-Digital udzieli wsparcia Twojej firmie i opracuje optymalny i ekonomiczny dobór usług, które korzystnie wpłyną na jej funkcjonowanie, ale również utworzy plan migracji do Microsoft Office 365 i wykona go bez komplikacji.

Przeniesienie poczty i domeny do Office 365 – administrowanie Microsoft Office 365

Dodatkowo oferujemy usługę administrowania chmurą tj. konfigurowanie ustawień poczty, uprawnień oraz archiwum, a także będziemy trzymać pieczę nad poprawnym funkcjonowaniem usługi i korzystaniem z niej w sposób bezpieczny dla firmy. Jako specjaliści i wieloletni praktycy zdajemy sobie sprawę, że każda migracja jest inna i należy stosować indywidualne podejście do każdej firmy, dlatego swoje prace dzielimy na etapy:
☑️ Analiza infrastruktury klienta
☑️ Przygotowanie planu i harmonogramu wdrożenia rozwiązania
☑️ Migracja usług do Microsoft 365
☑️ Szkolenie i doradztwo powdrożeniowe

Chmura Microsoft Azure – wdrożenia, migracje i administracja

Platforma w chmurze Azure oferuje już ponad 200 produktów i usług w chmurze, dzięki którym w łatwy sposób możesz tworzyć nowe rozwiązania dla swojej firmy. Dzięki chmurze obliczeniowej Twoja organizacja może optymalizować koszty, zwiększać skuteczność i elastyczność swojego działania, a także zwiększać wydajność aplikacji i usług.
Platforma Azure została stworzona i stale jest rozwijana z myślą o biznesie. Pozwala ona m.in. na uruchamianie maszyn wirtualnych, tworzenie kopii zapasowych czy na korzystanie z oprogramowania bez konieczności posiadania fizycznego sprzętu w postaci serwerów i ponoszenia kosztów związanych z ich utrzymaniem.

Jakie korzyści płyną z wdrożenia Azure w firmie ?
☑️Optymalizacja kosztów – płaci się jedynie za rzeczywiste wykorzystanie usług, nie ponosząc nawet opłaty rejestracyjnej.
☑️Aplikacje i Oprogramowanie w chmurze – można uruchomić dowolny system operacyjny, magazyny danych, maszyny wirtualne czy środowiska programistyczne- szeroka gama możliwości.
☑️Bezpieczeństwo- Azure spełnia wysokie wymogi zabezpieczeń, ale również oferuje możliwość dokonywania backupu.
☑️Dostępność- usługi oferowane prze Azure są dostępne z każdego miejsca na ziemi z dostępem do Internetu co pozwala m.in. na bezpieczną i sprawną pracę zdalną czy hybrydową.

Do kogo kierowana jest chmura Microsoft Azure ?

 

Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości, ponieważ mnogość oferowanych w niej usług można dostosować do każdej branży i celu biznesowego. Przykładowe zastosowania:
☑️ Chmura dla biur rachunkowych i działów księgowych firm
Centra ulokowane w Europie podlegają rozporządzeniom UE, w związku z tym są zgodne z RODO. Ponadto Azure jest nastawiony na bezpieczne przechowywanie danych, które będą bezpieczne nawet w przypadku awarii sprzętu w biurze. Dane wykorzystywane w księgowości należą do kluczowych i niezbędnych danych firmowych, dlatego nierozłącznym elementem jest dokonywanie kopii zapasowych, które oferuje to rozwiązanie. Wykorzystując Azure oprogramowanie księgowe zainstalowane będzie w chmurze i dostępne błyskawicznie z dowolnego miejsca.
☑️Chmura dla przemysłu
Wykorzystanie Azure w przemyśle ma szerokie zastosowanie, jednak jedną z ciekawszych przykładów jest możliwość przeniesienia infrastruktury i aplikacji takich jak HRM i CRM czy oprogramowania do chmury dzięki czemu koszty zostają zoptymalizowane, a wydajność zwiększona. Dodatkowo Azure daje możliwość zintegrowania z IOT (Internet rzeczy), który coraz częściej jest wykorzystywany w branżach przemysłowych. Ważnym aspektem jest również sposób rozliczania, który opiera się na rzeczywistym wykorzystaniu, dzięki któremu można wygenerować duże oszczędności np. poprzez zwiększanie możliwości na okresy wysokiego zapotrzebowania i zmniejszania w momentach przestojów.
☑️Chmura obliczeniowa jest również idealnym narzędziem do pisania, testowania i hostowania aplikacji. PM Digital w staranny sposób zaplanuje wdrożenie Microsoft Azure w Twojej firmie, a także w sprawny i niezaburzający bieżącej pracy sposób przeprowadzi migracje do chmury.

Active Directory Azure – wdrożenie

Azure AD jest usługą opartą na chmurze, która służy do zarządzania dostępem i tożsamością.
Usługa jest przeznaczona dla trzech grup użytkowników:
☑️ Administratorów IT
☑️ Deweloperów aplikacji
☑️ Subskrybentów produktów Microsoft 365, Office 365, Azure lub Dynamics CRM Online.

Jakie przykładowe funkcje oferuje Azure AD ?
☑️ Zarządzanie urządzeniami (sposobem uzyskiwania dostępu do danych firmowych).
☑️ Zarządzanie aplikacjami.
☑️ Uwierzytelnianie (np. resetowanie haseł, uwierzytelnianie dwuskładnikowe, inteligentna blokada).

Zadaj pytanie, wyceń usługę

Masz pytania, wątpliwości – wyślij zgłoszenie przez formularz, bądź zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. tel. 22 357 92 28.

Microsoft Office instalacja i pomoc w uruchomieniu