Sophos dystrybucja

Sophos dystrybucja na terenie Polski – firma PM Digital jest srebrnym partnerem marki Sophos w Polsce. Oznacza to, że posiadamy pełnię praw do sprzedaży produktów marki oraz obszerną, ciągle aktualizowaną wiedzę na temat poszczególnych rozwiązań Sophos. Kontakt z nami to gwarancja otrzymania najlepszych produktów, które zapewnią Twojemu biznesowi całkowitą ochronę i zapobiegną utracie danych oraz przestojowi w pracy.

Zapewne natrafili Państwo na markę Sophos szukając firewalla dla swojej firmy, bądź po prostu usłyszeliście o niej od zaprzyjaźnionej firmy, która już korzysta z jej rozwiązań. To, co jest warte podkreślenia i to, co wyróżnia produkty Sophos od innych firewalli to m.in. najnowsze technologie – sztuczna inteligencja, deep learning oraz sieci neuronowe. Na dodatek, obsługa jest banalnie prosta, intuicyjna i nie sprawia jakichkolwiek problemów nawet osobom nietechnicznym. Warto w tym miejscu dodać, iż marka Sophos zdobyła w tym roku nagrodę SC Awards Europe 2020 w kategorii “Best Cloud Computing Security Solution”.

Sophos dystrybucja Polska

Firewall Sophos to centralne zarządzanie z każdego miejsca na świecie, wspomniana już wyżej sztuczna inteligencja oraz zsynchronizowane bezpieczeństwo poprzez komunikację pomiędzy firewallem, a punktami końcowymi w czasie rzeczywistym. Reakcja na wszelkiego rodzaju incydenty jest natychmiastowa, co minimalizuje szkody i zapobiega ponoszeniu kosztów związanych z ich naprawą.

Chcesz poznać inne zalety rozwiązań Sophos - skontaktuj się z nami, by umówić się na spotkanie, w trakcie którego przedstawimy Ci jak działa Sophos i co wyróżnia go spośród konkurencji.

tel. 22 357 92 28

e-mail: [email protected]

Sophos dystrybucja


Zalety rozwiązań Sophos

✔ Endpoint

Kompleksowa ochrona wszystkich urządzeń firmowych zarówno przed ransomeware jak i innym złośliwym kodem. Dla wszystkich najpopularniejszych systemów operacyjnych. Sophos usuwa złośliwe oprogramowanie automatycznie. Jeżeli na urządzeniu pojawi się poważny problem, Sophos je całkowicie odizoluje by uniknąć strat w całym systemie.

✔ Web

Efektywna, niespowalniająca użytkowników ochrona, oparta  o wydajny firewall. Skutecznie chroni przesył danych w firmie wykrywając złośliwe oprogramowanie w sieci. Ochrona ruchu w sieci obejmuje całościową kontrolę użytkowników pod względem dostępu do poszczególnych stron internetowych. Wszystko jest możliwe do zarządzania z poziomu konsoli Sophos Central.

✔ Firewall

Wydajne, bezpieczne rozwiązanie bazujące na najbardziej zaawansowanych technologiach jak deep learning i sieci neuronowe, natychmiastowo reaguje na pojawiające się zagrożenia. Zapora sieciowa Sophos XG Firewall automatycznie izoluje zagrożenie, zapobiegając dalszemu rozprzestrzenianiu się złośliwego oprogramowania.

✔ E-mail

E-maile ze złośliwym oprogramowaniem mają większy współczynnik otwierania niż e-maile zawierające prawdziwe oferty marketingowe. Odbiorcy otwierają aż 30% takich wiadomości, infekując dużą liczbę urządzeń. Ochrona stworzona przez Sophos blokuje złośliwe linki, załączniki i obrazy, chroniąc użytkowników sieci przed nieuczciwymi  nadawcami wiadomości e-mail.

✔ Wireless

Korzystanie z zabezpieczeń Sophos to możliwość zarządzania i pełnego kontrolowania sieci bezprzewodowej, zarówno tej wewnętrznej jak i hotspotów udostępnianych gościom. Od tej chwili możesz swobodnie zarządzać tworzonymi przez siebie sieciami, analizując na bieżąco ich wykorzystanie i pojawiające się potencjalne zagrożenia.

✔ Szyfrowanie

Coraz więcej wrażliwych danych w firmie to coraz większe zagrożenie ich wycieku do sieci. Brak ochrony kluczowych danych to właściwie przekazanie poufnych informacji osobom nieuprawnionym. W jednej chwili możesz skorzystać z usługi szyfrowania i z poziomu Sophos Central konfigurować i zarządzać wszystkimi szyfrowanymi urządzeniami i kluczami szyfrującymi.

✔ Mobile

Z każdym rokiem coraz częściej używany, staje się miejscem przechowywania coraz większej ilości danych,  także tych wrażliwych i kluczowych dla Twojej firmy. Smartfon to też coraz częściej cel ataków hakerskich. Sophos Mobile zabezpieczy wszystkie  urządzenia mobilne,  pozwalając na bezpieczną, niezakłóconą pracę.

✔ Serwer

Niezależnie od tego, gdzie fizycznie przechowujesz swoje firmowe dane – na własnym czy wirtualnym serwerze lub w chmurze – Sophos wykorzystuje najnowsze technologie by zabezpieczyć także ten element firmowej infrastruktury.