Zestawy do pracy zdalnej

Pracuj z dowolnego miejsca, dzięki zestawom do pracy zdalnej od PM Digital

zestawy do pracy zdalnej

Zestawy do pracy zdalnej to kompleksowa usługa, która pozwoli Tobie oraz Twoim pracownikom na sprawną pracę w dowolnym miejscu poza biurem. U nas z pomocą profesjonalnych doradców IT WYPOŻYCZYSZ na dowolny czas wybrane przez siebie zestawy do pracy zdalnej. Usługa wypożyczenia sprzętu komputerowego od PM Digital zawiera laptopa, oprogramowanie Windows 10 i Microsoft 365. W ramach usługi otrzymujesz nie tylko sam sprzęt, ale także jego konfigurację, utrzymanie oraz stałą pomoc techniczną naszego zespołu.
Wyślij zapytanie, a my dobierzemy najlepszy wariant dla Ciebie.

 

Zestawy do pracy zdalnej – wszystkie niezbędna narzędzia Microsoft Office

 

Wraz ze sprzętem otrzymujesz dostęp do pełnego wachlarza narzędzi Microsoft Office, tak jak w biurze.

 

Rozwiązanie PC as a Service, czyli w skrócie komputery i zestawy do pracy dostarczane w formie usługi, pozwala na ograniczenie kosztów w firmie lub organizacji związanych z zakupem sprzętu, licencji i oprogramowania.

Choroba i nagła nieobecność pracownika w miejscu pracy nie musi oznaczać przestoju w jego działaniach na rzecz firmy. Dzięki wypożyczeniu sprzętu oraz zadbaniu o jego odpowiednią konfigurację z całym system, pracownik może równie wydajnie działać z dowolnego miejsca na świecie, jeśli tylko pozwala mu na to zdrowie.

Pandemia koronawirusa spowodowała lawinowy wzrost zainteresowania przedsiębiorców pracą zdalną. Pierwsze miesiące takiego modelu pracy pokazały, iż pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki równie dobrze w domu. Dzięki zaopatrzeniu ich w dobrej jakości sprzęt oraz zadbanie o ochronę danych i konfigurację z systemami dostępnymi w firmie, praca całego zespołu może przebiegać bez najmniejszych zakłóceń.

Zestawy do pracy zdalnej wypożyczalnia

Jesteś chory, nie możesz pracować w biurze? Wystarczy, że zgłosisz do nas niezbędną do pracy ilość sprzętu, a my następnego dnia dostaczymy je pod wskazany adres. Pamiętaj, nie musisz kupować komputerów, oprogramowania i skazywać się na dodatkowe, duże koszty. Konieczność pracy zdalnej może nie trwać wiecznie, a sprzęt, który zakupisz może w póżniejszym czasie być po prostu zbędny i niewykorzystany zalegać w biurze.

Wirtualna centrala telefoniczna

Zestawy do pracy zdalnej od PM Digital to kompleksowa usługa, która pozwoli pracownikom na sprawną pracę na wypożyczonym sprzęcie, a także połączenia telefoniczne, tak jak w biurze. Wirtualna centrala telefoniczna od PM Digital pozwala na sprawne działanie pracownika w domu, który może wykonywać połączenia tak jak w sieci wewnętrznej. Wystarczy, że rozpoczynając pracę zdalną zabierze do domu aparat stacjonarny. Co w praktyce oznacza takie rozwiązanie? Firma może działać bez najmniejszych zakłóceń, a pracownicy mogą się ze sobą kontaktować dokładnie według dotychczasowego schematu. Pracownicy poszczególnych działów mogą przekazywać połączenia do innych działów i innych pracowników niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. To profesjonane rozwiązanie dla wszystkich tych biznesów, które z przyczyn organizacyjnych nie chcą, bądź nie mogą rezygnować z klasycznej centrali telefonicznej.

Wirtualna sieć prywatna- VPN (ang. virtual private network)

Zabezpiecz swoją firmę i dane wrażliwe poprzez utworzenie szyfrowanego połączenia przy wykorzystaniu technologii VPN. Utworzony tunel pozwoli Twoim pracownikom na bezpieczne łączenie się przez Internet z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu umożliwi pracę poza siedzibą firmy z każdego miejsca. Rozwiązanie to sprawdzi się również jeśli chcesz połączyć ze sobą kilka oddalonych od siebie oddziałów.

 

Jakie dodatkowe korzyści zyska firma przy wdrożeniu wirtualnej sieci prywatnej ?
☑️Ukrycie adresu IP pracownika.
☑️Szyfrowanie przesyłanych informacji.
☑️Dostawca usługi internetowej nie będzie miał możliwości wglądu do historii przeglądanych stron użytkowników.
☑️Bezpieczne połączenie oddziałów firmowych włącznie z oddziałami zagranicznymi.

Kiedy powinno stosować się zaszyfrowane łącze w firmie ?
☑️Podczas pracy zdalnej.
☑️Przy wyjazdach służbowych z koniecznością łączenia się z siecią.
☑️W momencie korzystania z publicznych sieci np. hotelowych.
☑️Jeśli dokonywane są transakcje biznesowe online.

Jeśli chcesz wprowadzić w Twojej firmie rozwiązanie szyfrowanego łącza i uzyskać więcej informacji o VPN skontaktuj się z nami.