Zestawy do pracy zdalnej

Pracuj z dowolnego miejsca, dzięki zestawom do pracy zdalnej od PM Digital

zestawy do pracy zdalnej

Zestawy do pracy zdalnej to kompleksowa usługa, która pozwoli Tobie oraz Twoim pracownikom na sprawną pracę w dowolnym miejscu poza biurem. U nas z pomocą profesjonalnych doradców IT WYPOŻYCZYSZ na dowolny czas wybrane przez siebie zestawy do pracy zdalnej. Usługa wypożyczenia sprzętu komputerowego od PM Digital zawiera laptopa, oprogramowanie Windows 10 i Microsoft 365. W ramach usługi otrzymujesz nie tylko sam sprzęt, ale także jego konfigurację, utrzymanie oraz stałą pomoc techniczną naszego zespołu.
Wyślij zapytanie, a my dobierzemy najlepszy wariant dla Ciebie.

 

Zestawy do pracy zdalnej – wszystkie niezbędna narzędzia Microsoft Office

 

Wraz ze sprzętem otrzymujesz dostęp do pełnego wachlarza narzędzi Microsoft Office, tak jak w biurze.

 

Zestawy do pracy zdalnej wypożyczalnia

Jesteś chory, nie możesz pracować w biurze? Wystarczy, że zgłosisz do nas niezbędną do pracy ilość sprzętu, a my następnego dnia dostaczymy je pod wskazany adres. Pamiętaj, nie musisz kupować komputerów, oprogramowania i skazywać się na dodatkowe, duże koszty. Konieczność pracy zdalnej może nie trwać wiecznie, a sprzęt, który zakupisz może w póżniejszym czasie być po prostu zbędny i niewykorzystany zalegać w biurze.

Wirtualna centrala telefoniczna

Zestawy do pracy zdalnej od PM Digital to kompleksowa usługa, która pozwoli pracownikom na sprawną pracę na wypożyczonym sprzęcie, a także połączenia telefoniczne, tak jak w biurze. Wirtualna centrala telefoniczna od PM Digital pozwala na sprawne działanie pracownika w domu, który może wykonywać połączenia tak jak w sieci wewnętrznej. Wystarczy, że rozpoczynając pracę zdalną zabierze do domu aparat stacjonarny. Co w praktyce oznacza takie rozwiązanie? Firma może działać bez najmniejszych zakłóceń, a pracownicy mogą się ze sobą kontaktować dokładnie według dotychczasowego schematu. Pracownicy poszczególnych działów mogą przekazywać połączenia do innych działów i innych pracowników niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. To profesjonane rozwiązanie dla wszystkich tych biznesów, które z przyczyn organizacyjnych nie chcą, bądź nie mogą rezygnować z klasycznej centrali telefonicznej.

Wirtualna sieć prywatna- VPN (ang. virtual private network)

Zabezpiecz swoją firmę i dane wrażliwe poprzez utworzenie szyfrowanego połączenia przy wykorzystaniu technologii VPN. Utworzony tunel pozwoli Twoim pracownikom na bezpieczne łączenie się przez Internet z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu umożliwi pracę poza siedzibą firmy z każdego miejsca. Rozwiązanie to sprawdzi się również jeśli chcesz połączyć ze sobą kilka oddalonych od siebie oddziałów.

 

Jakie dodatkowe korzyści zyska firma przy wdrożeniu wirtualnej sieci prywatnej ?
☑️Ukrycie adresu IP pracownika.
☑️Szyfrowanie przesyłanych informacji.
☑️Dostawca usługi internetowej nie będzie miał możliwości wglądu do historii przeglądanych stron użytkowników.
☑️Bezpieczne połączenie oddziałów firmowych włącznie z oddziałami zagranicznymi.

Kiedy powinno stosować się zaszyfrowane łącze w firmie ?
☑️Podczas pracy zdalnej.
☑️Przy wyjazdach służbowych z koniecznością łączenia się z siecią.
☑️W momencie korzystania z publicznych sieci np. hotelowych.
☑️Jeśli dokonywane są transakcje biznesowe online.

Jeśli chcesz wprowadzić w Twojej firmie rozwiązanie szyfrowanego łącza i uzyskać więcej informacji o VPN skontaktuj się z nami.