Inne

PM Digital to szeroki wachlarz usług dodatkowych, które pozwalają na kompleksową obsługę informatyczną firmy.

PM Digital zainstaluje, skonfiguruje i wdroży rozbudowaną centralę telefoniczną w Twojej firmie. Dodatkowo będzie jej administratorem i będzie trzymał pieczę nad jej prawidłowym działaniem, a także wprowadzał niezbędne zmiany. PM Digital jest partnerem PL FON, który będzie dostawcą technologii o którą my zadbamy.

Czytaj więcej – kliknij tu

Zapasowe centrum danych, serwer zewnętrzny i usługa DRaaS, czyli odzyskiwanie danych po awarii (Disaster Recovery as a Service), to nowość w ofercie PM Digital. Stworzyliśmy ją z myślą o klientach, którym zależy na zapewnieniu ciągłości działania systemów informatycznych i którzy są gotowi powierzyć to zadanie zewnętrznej firmie.
Czytaj więcej – kliknij tu

Chmura dla małej firmy od PM Digital to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich mniejszych biznesów, które myślą o przechowywaniu danych w prywatnej i bezpiecznej chmurze.
Czytaj więcej – kliknij tu

Microsoft 365 dla firm to platforma, która ułatwia pracę, zwiększa cyberbezpieczeństwo, optymalizuje koszty oraz zapewnia możliwość wykonywania pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie. Jest to narzędzie, które pozwala na efektywną pracę zespołową i zaawansowane możliwości komunikacji. Zespół PM-Digital udzieli wsparcia Twojej firmie i opracuje optymalny i ekonomiczny dobór usług, które korzystnie wpłyną na jej funkcjonowanie, ale również utworzy plan migracji do Microsoft Office 365 i wykona go bez komplikacji.
Czytaj więcej-kliknij tu

Zestawy do pracy zdalnej to kompleksowa usługa, która pozwoli Tobie oraz Twoim pracownikom na sprawną pracę w dowolnym miejscu poza biurem. U nas z pomocą profesjonalnych doradców IT WYPOŻYCZYSZ na dowolny czas wybrane przez siebie zestawy do pracy zdalnej.
Czytaj więcej – kliknij tu

Głównym kryterium wyboru oprogramowania antywirusowego dla firmy powinna być jego skuteczność, dlatego PM-Digital proponuje swoim klientom oprogramowania o wysokim poziomie skuteczności co mogą potwierdzić niezależne rankingi (nie sprzedażowe) czyli np. strona Instytutu badawczego AV-TEST.
Czytaj więcej – kliknij tu