Poznaj tańszą alternatywę dla Microsoft Teams

IT 07/06/2021

Zespół PM Digital wyszedł naprzeciw wymaganiom swoich klientów i stworzył platformę We-work, która jest zintegrowanym systemem narzędzi ułatwiającym i optymalizującym firmowe procesy. Zapoznaj się z We-work:
WIDEO – kliknij tutaj
Strona we-work – kliknij tutaj
Ściągnij broszurę – kliknij tutaj

Większość naszych klientów zgodnie ze światowym trendem korzysta z usługi chmurowej, elektronicznej poczty, komunikatorów, managera haseł i aplikacji zarządczych. Teraz wszystkie te usługi umieściliśmy w jednym miejscu, dzięki czemu- szczególnie w dobie pandemii Covid-19 i wzrastającego znaczenia pracy zdalnej- pracownicy mają pełny dostęp do pracy i wszelkich narzędzi z dowolnego miejsca na ziemi – mówi właściciel PM Digital, Michał Giziński.

Warto zwrócić uwagę również na to, że dane w chmurze przechowywane są w Polsce, a pliki są szyfrowane. W ramach dodatkowych zabezpieczeń PM Digital dokonuje regularne backupy wszystkich danych. Możliwości i kierunków wykorzystania We-work w firmach jest bardzo wiele. Może być to skuteczna odpowiedź dla firm, które:

 • Szukają rozwiązań zarządczych. Dzięki We-work Managerowie mogą na tablicy wyznaczać zadania poszczególnym pracownikom lub grupom wraz z wyznaczonym terminem realizacji, a te od razu znajdują się w spersonalizowanym kalendarzu. Dodatkowo mogą tworzyć w formularzach ankiety i np. sprawdzać motywację czy potrzeby pracowników.

 • Wykorzystują prace zdalną lub/i hybrydową. Przy użyciu naszego systemu Pracownicy mogą dzielić wspólne kalendarze, tablice i ogłoszenia. Mogą również bezpiecznie udostępniać pliki w chmurze, a także komunikować się poprzez czat lub wideo rozmowę.

 • Szukają narzędzi zwiększających cyberbezpieczeństwo, a mogą to zrobić wraz z We-work poprzez m.in. wprowadzenie jako normy dla pracowników korzystania z managera haseł, który pozwoli na budowanie zróżnicowanych i silnych haseł czy bezpieczne przechowywanie i udostępnianie plików w chmurze.

 • Chcą wprowadzić ujednolicone i proste rozwiązanie, które usprawni i zoptymalizuje pracę co właśnie oferuje nasz system, gdzie wszystkie rozwiązania i usługi są umieszczone w jednym miejscu oraz dostępne w dowolnym czasie i miejscu.

  Zobacz także:
  Bezpieczeństwo IT w firmie – czytaj więcej
  Audyt IT – czytaj więcej
  Outsourcing IT Warszawa- czytaj więcej
  Monitoring dla firm