Microsoft zmieniło nazwy wybranych planów Office 365

Bussiness 21/04/2020

Dokładnie dzisiaj, 21 kwietnia, Microsoft zaktualizował nazwy swoich subskrypcji Office 365. Tym samym subskrypcje Office 365 dedykowane dla małych i średnich firm zmieniają nazwy na M365. Zmiany dotyczą wyłącznie nazewnictwa, nie pociągają za sobą żadnych zmian cen, funkcji czy modelu biznesowego.

Subskrypcje Office 365 Business stają się Microsoft 365 dla subskrypcji biznesowych. Dotyczy to Office 365 Business Essentials, Office 365 Business Premium i Microsoft 365 Business. Samodzielne, komercyjne subskrypcje klienta stacjonarnego stają się subskrypcjami aplikacji Microsoft 365. Dotyczy to Office 365 Business i Office 365 ProPlus. Subskrypcje Consumer Office 365 stają się subskrypcjami Microsoft 365. Aktualny stan nazewnictwa prezentujemy w poniższej tabeli:

Po co to całe zamieszanie – zapyta zapewne wielu z Was? Jak tłumaczy Microsoft, zmiany nazewnictwa mają podkreślać szerszy, bardziej kompleksowy charakter usługi Office. Firma chce tym faktem zaakcentować, że dzisiejszy Office to już nie tylko Word, Excel i Power Point, ale również cała gama dodatkowych aplikacji, takich jak: Teams, Stream, Forms i Planner. Wreszcie, to także najnowsze rozwiązania oparte o chmurę, które wykorzystują w swoim działaniu technologie sztucznej inteligencji.


Zobacz także:
Bezpieczeństwo IT w firmie – czytaj więcej
Audyt IT – czytaj więcej
Outsourcing IT Warszawa- czytaj więcej
Montaż kamer przemysłowych – czytaj więcej
Polub nasz fanpge – czytaj więcej

Bezpłatny Audyt IT
close slider

Imię lub nazwisko (wymagane)

Firma (niewymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Wiadomość