20 % zniżki z okazji World Backup Day

bezpieczeństwo 30/03/2021

W środę, 31 marca przypada World Backup Day. Z tej okazji mamy dla Was wyjątkową promocję – 20 % zniżki na usługę zapasowego centrum danych w PM Digital. Sprawdź, jak skorzystać z promocji i dlaczego warto chronić swoje dane.

World Backup Day to coroczne święto, podczas którego branża technologiczna przypomina jak ważna jest ochrona danych w firmie oraz posiadanie kopii zapasowych. W dobie coraz częstszych ataków phishingowych te ostrzeżenia jeszcze bardziej zyskały na znaczeniu. Z myślą o tym przygotowaliśmy promocję jednej z kluczowych usług PM Digital, która idealnie wpisuje się w działania związane z ochroną danych. Mowa o zapasowym centrum danych PM Digital.

Czym jest zapasowe centrum danych? Serwer zewnętrzny pomaga chronić całą infrastrukturą informatyczną firmy, a w sytuacji uszkodzenia sprzętu, dzięki posiadaniu danych na serwerach w zewnętrznej firmie, umożliwia ponowne działanie systemu natychmiast po zdarzeniu. Jest to możliwe dzięki replikacji, czyli nieustannemu kopiowaniu danych na serwerach firmy zewnętrznej. Dane są przekazywane w określonych terminach, bądź po każdej zmianie. Serwery PM Digital wkraczają do akcji w momencie, gdy są potrzebne.
Więcej o usłudze:
Zapasowe centrum danych – czytaj więcej
ZOBACZ WIDEO – CZYTAJ WIĘCEJ

Jak skorzystać z promocji z okazji World Backup Day? Wystarczy zgłosić się do nas z prośbą o uruchomienie usługi, by zyskać 20 % rabat. Promocja trwa do 6 kwietnia br. włącznie.