Jak pracujemy?

PM Digital opinie

Od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie outsourcingu IT. Zdobyte w tym czasie doświadczenie nauczyło nas patrzeć na pracę z perspektywy potrzeb firm, którymi się zajmujemy. To z ich wymagań i potrzeb składa się wachlarz naszych produktów i usług, które wciąż ulepszamy i do których dodajemy nowe rozwiązania. A wszystko po to, by szybko reagować na nowe wyzwania. Zależy nam, by nasi Klienci mogli cały swój czas poświęcić na rozwijanie swoich firm, dlatego skupiamy się na umożliwianiu im niezakłóconej pracy.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM – ISO 27001 (SYSTEM ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI)
Dbamy o poufność danych, które powierzają nam Klienci. Posiadamy międzynarodowy certyfikat ISO 27001. Zaświadcza on o stosowaniu przez naszą firmę rygorystycznych zasad zarządzania bezpieczeństwem informacji. Kładziemy duży nacisk na to, aby dane naszych klientów były bezpieczne, nawet wewnątrz naszej organizacji. Jednym z pierwszych kroków w momencie rozpoczęcia współpracy z PM Digital jest podpisanie umowy o poufności danych. Zespół PM Digital przechodzi regularne szkolenia w zakresie zarządzania systemem bezpieczeństwa informacji.

Dlaczego jeszcze warto nawiązać z nami współpracę?

–  jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni; –  nie tworzymy rozbudowanych, skomplikowanych procedur współpracy; – w sytuacji krytycznych awarii reagujemy ekspresowo na telefon, bez konieczności zgłaszania problemów w systemie.

Rozmawiamy z ludźmi, nie procedurami, stawiając na pierwszym miejscu idealne funkcjonowanie zasobów IT w Twojej firmie.
oko

Spojrzenie z zewnątrz

Zawsze przeprowadzamy analizy sytuacji w firmie. Wszystkie wnioski trafiają do Ciebie - byś miał ogląd na obecną sytuację w firmie.

opieka na bieżąco

Opieka na bieżąco

Pomagamy na bieżąco. Na codzień rozwiązujemy Twoje problemy, odpowiadamy na wyzwania, które przed Tobą stoją

wyzwania

Odpowiedź na wyzwania

Kiedy pojawiają się nowe okoliczności, problemy, których wcześniej nie było, my szukamy na nie odpowiedzi i sukcesywnie dodajemy usługi, które spełniają wymagania Klientów

Bezpłatny Audyt IT
close slider

Imię lub nazwisko (wymagane)

Firma (niewymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Wiadomość