Jak pracujemy?

Jak działamy

Od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie outsourcingu IT. Zdobyte w tym czasie doświadczenie nauczyło nas patrzeć na pracę z perspektywy potrzeb firm, którymi się zajmujemy. To z ich wymagań i potrzeb składa się wachlarz naszych produktów i usług, które wciąż ulepszamy i do których dodajemy nowe rozwiązania. A wszystko po to, by szybko reagować na nowe wyzwania. Zależy nam, by nasi Klienci mogli cały swój czas poświęcić na rozwijanie swoich firm, dlatego skupiamy się na umożliwianiu im niezakłóconej pracy.

oko

Spojrzenie z zewnątrz

Zawsze przeprowadzamy analizy sytuacji w firmie. Wszystkie wnioski trafiają do Ciebie - byś miał ogląd na obecną sytuację w firmie.

opieka na bieżąco

Opieka na bieżąco

Pomagamy na bieżąco. Na codzień rozwiązujemy Twoje problemy, odpowiadamy na wyzwania, które przed Tobą stoją

wyzwania

Odpowiedź na wyzwania

Kiedy pojawiają się nowe okoliczności, problemy, których wcześniej nie było, my szukamy na nie odpowiedzi i sukcesywnie dodajemy usługi, które spełniają wymagania Klientów

Bezpieczeństwo przede wszystkim – ISO 27001
(System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji)

Dbamy o poufność danych, które powierzają nam Klienci. Posiadamy międzynarodowy certyfikat ISO 27001. Zaświadcza on o stosowaniu przez naszą firmę rygorystycznych zasad zarządzania bezpieczeństwem informacji. Kładziemy duży nacisk na to, aby dane naszych klientów były bezpieczne, nawet wewnątrz naszej organizacji. Jednym z pierwszych kroków w momencie rozpoczęcia współpracy z PM Digital jest podpisanie umowy o poufności danych. Zespół PM Digital przechodzi regularne szkolenia w zakresie zarządzania systemem bezpieczeństwa informacji.

Masz pytania, wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu. Tel. 22 357 92 28