Hosting dla firm

Hosting dla firm gwarantuje niezawodność działania, stały monitoring zagrożeń, bezpieczeństwo oraz profesjonalny support w postaci stałego, dedykowanego opiekuna. Właśnie taka jest oferta PMDHost – hostingu od PM Digital. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy 4 plany hostingowe – brązowy, srebrny, złoty oraz platynowy. Umożliwiamy bezproblemowe przejście z poprzedniego hostingu. Przenosimy strony www i pocztę ekspresowo i bez zakłóceń w codziennej pracy. Nic za to nie zapłacisz, a jedyne czego wymagamy to powiadomienie nas na 10 dni przed planowaną datą przeniesienia danych.

Wiemy jak ważne są dla Państwa kluczowe dane przechowywane na serwerze, dlatego wykonujemy codziennie backup wszystkich danych naszych Klientów na serwerze kopii zapasowych. Wszystkie dane przechowujemy nawet do 30 dni – w zależności od wybranego planu hostingowego.

Hosting www i poczty

Kiedy publikujesz stronę internetową, chcesz, żeby Twoi Klienci dzięki niej mieli dobre interakcje z Twoją firmą. Ta kwestia dziś jednak stanowi wyzwanie, bo jak pokazują badania przeprowadzone przez Aberdeen Research Group każde jednosekundowe opóźnienie w ładowaniu Twojej strony powoduje spadek satysfakcji odwiedzającego o 16%. To jednak nie koniec. 53% osób opuści stronę jeżeli na telefonie będzie się ona ładowała dłużej niż 3 sekundy! W dodatku 46% nigdy więcej na taką stronę nie powróci. Jednocześnie poprawa działania strony znacząco zwiększa ilość odwiedzin i współczynnik konwersji.

 

Jeśli potrzebujesz porady lub chciałbyś się rozeznać na rynku chmur i dowiedzieć się jak może Ci pomóc w rozwijaniu firmy, umów się z nami na konsultację. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Zadzwoń – tel. 22 357 92 28.

 

Tani hosting dla firm

Zobacz także: Bezpieczeństwo IT w firmie – czytaj więcej
Audyt IT – czytaj więcej
Outsourcing IT – czytaj więcej
Monitoring dla firm – czytaj więcej
Polub nasz fanpge – czytaj więcej