Uzyskaj do 100% zniżki na firewall Sophos XG

IT 07/04/2020

Znasz i rekomendujesz rozwiązania Sophos? Jeśli tak, skorzystaj z trwającej promocji na rozwiązanie Sophos XG. Zaoferuj swoim klientom wielokrotnie nagradzaną ochronę sieci nowej generacji – technologię Sophos XG Firewall i uzyskaj do 100% zniżki na urządzenie sprzętowe.

Sophos XG to zarządzana w chmurze zapora sieciowa nowej generacji oparta na sztucznej inteligencji. Wyróżnia się automatyczną izolacją systemu oraz optymalizacją wydajności. Jak można skorzystać z promocji? Twoi klienci muszą złożyć zamówienie na Sophos XG wraz z odpowiednią roczną, dwuletnią lub trzyletnią subskrypcją dla FullGuard, FullGuard Plus, EnterpriseGuard lub EnterpriseGuard Plus. W zamian za to otrzymasz: 1. 50% zniżki na nowy sprzęt z roczną obsługą 2. 75% zniżki na nowy sprzęt z dwuletnią obsługą 3. 100% zniżki na nowy sprzęt z trzyletnią obsługą Dodatkowa zniżka: wraz z nową zaporą XG możesz również uzyskać 50% zniżki dla dowolnych rozwiązań ochrony punktu końcowego Sophos Central.

UWAGA! Oferta dotyczy wszystkich aktualnych urządzeń z serii XG, z wyjątkiem XG 86, XG 86w, XG106 i XG 106w i tylko w połączeniu z kwalifikującym się rocznym, dwuletnim lub trzyletnim zakupem subskrypcji (FullGuard, FullGuard Plus, EnterpriseGuard lub EnterpriseGuard Plus).

Skorzystaj z tej oferty podczas składania zamówienia i rejestracji transakcji. Skontaktuj się z nami, by poznać inne zalety rozwiązań Sophos:
Sophos Partner – poznaj nas


Zobacz także:
Bezpieczeństwo IT w firmie – czytaj więcej
Audyt IT – czytaj więcej
Outsourcing IT Warszawa- czytaj więcej
Montaż kamer przemysłowych – czytaj więcej
Polub nasz fanpge – czytaj więcej

Bezpłatny Audyt IT
close slider

Imię lub nazwisko (wymagane)

Firma (niewymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Wiadomość