Truckeye – mobilny monitoring od PM Digital

bezpieczeństwo 27/01/2021

Nieustannie opracowujemy i testujemy nowe rozwiązania, które usprawniają procesy monitorowania obiektów. Monitoring dla firm to jedna z naszych kluczowych kompetencji, dlatego z dumą prezentujemy nowe rozwiązanie. Truckeye to system do montażu na mobilnych wózkach, maszynach i wszelkiego rodzaju urządzeniach, które poruszają się po magazynach, fabrykach, plantacjach, placach budowy itp.

Niewątpliwym atutem tego rozwiązania jest nagranie, które może stanowić materiał dowodowy przy wypadku z udziałem danej maszyny. Dodatkowo, przy pomocy Truckeye możemy kontrolować proces załadunku lub kompletacji towaru w magazynach, procesy produkcyjne w fabrykach, kontrolować pielęgnację i zbiory roślin na plantacjach i monitorować jakość wykonanych prac w przypadku placu budowy.

Wieloletnie doświadczenie w obszarze monitoringu pozwala nam twierdzić, że w przypadku reklamacji od klienta liczy się twardy dowód potwierdzający, że dostawa została należycie przygotowana i spakowana, przekazana spedytorowi w nienaruszonym stanie itp. Takim niepodważalnym dowodem jest nagranie filmowe i możliwość wykonania zrzutów ekranowych. Niejednokrotnie możliwość udowodnienia swojej niewinności może spowodować oszczędności, które zrekompensują wydatek poniesiony na wdrożenie Truckeye. Jak to działa? ZOBACZ WIDEO:

Masz pytania, wąpliwości dotyczące działania i innych, możliwych zastosowań systemu? Zadzwoń, napisz – chętnie porozmawiamy 🙂

Zobacz także:
Bezpieczeństwo IT w firmie – czytaj więcej
Audyt IT – czytaj więcej
Outsourcing IT Warszawa- czytaj więcej