Bezpieczne wakacje w sieci – zaproszenie na webinar

bezpieczeństwo 17/06/2021

W imieniu Krajowego Instytut Cyberbezpieczeństwa oraz Fundacji Intelligent Technologies zapraszamy na bezpłatny webinar “Bezpieczne wakacje w sieci”, podczas którego prelegenci odpowiedzą na kluczowe pytania związane z zagrożeniami, jakie niesie ze sobą internet. Spotkanie on-line odbędzie się 30 czerwca o godz. 18.00 na platformie Ms Teams.

O tym jak istotną sprawą jest cyberbezpieczeństwo przekonujemy się chociażby z ostatnich doniesień medialnych, w których ofiarami ataków padły osoby publiczne. Na co dzień w głównej mierze na celowniku cyberprzestępców są jednak “zwykli” ludzie, tacy jak my i nasze dzieci.

To właśnie najmłodsi użytkownicy sieci, oswojeni z nowymi technologiami, ale nieświadomi zagrożeń są łatwym łupem dla przestępców. Czy dzieci można uchronić przed tego typu zdarzeniami i nauczyć ich mądrego i bezpiecznego korzystania z sieci? Oczywiście, dlatego z nieukrywaną radością zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar “Bezpieczne wakacje w sieci”.

Jednym z prelegentów wydarzenia będzie prezes PM Digital, Piotr Kukla, który opowie uczestnikom m.in. o metodach kontroli rodzicielskiej.

Webinar to tylko 30 minut ciekawej i praktycznej wiedzy dla rodziców. Interesującym punktem spotkania będzie z pewnością runda pytań i odpowiedzi, w trakcie której każdy z uczestników będzie miał możliwość uzyskania odpowiedzi na najbardziej nurtujące go pytania.

Gorąco zapraszamy już dziś i zachęcamy do zapisów, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

ZAPISZ SIĘ – KLIKNIJ TUTAJ