Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch 2020 za nami

Bez kategorii 07/10/2020

Ci, którzy znają nas na co dzień wiedzą, że offroad to nasza pasja, której staramy się poświęcać każdą, wolną chwilę. W tym roku udało nam się wziąć udział w kilku dużych imprezach tego typu. Jedną z nich były Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch – jeden z najtrudniejszych rajdów w Polsce, który odbył się w pierwszy weekend października.

W tym rajdzie nasza załoga brała udział po raz pierwszy i nie da się ukryć, że była to dla nas znakomita lekcja. Poznaliśmy granice możliwości naszego sprzętu, zdobyliśmy też tak cenne doświadczenie w pokonywaniu trawersów. Wreszcie, zaliczyliśmy pierwsze w naszej karierze dachowanie, choć nie jesteśmy pewni czy warto się tym faktem chwalić 😉

Dlaczego było warto spotkać się na Bałtowskich Bezdrożach? Wiemy już jakich modyfikacji wymaga nasze auto i co musimy ćwiczyć. Poza tym było to wspaniałe, towarzyskie spotkanie miłośników offroadu, co dla nas jest zawsze czystą przyjemnością.

Za co jeszcze kochamy offroad? Zapewne część z Was zapyta dlaczego akurat takie hobby? Piękne tereny, adrenalina, pokonywanie słabości, wyzwania i fajni ludzie. W zespole często porównujemy rajdy do naszej codziennej pracy, czyli IT. Tu również musimy nieustannie udoskonalać nasz “park maszyn”, ciągle się uczyć i rozwijać swoje umiejętności. Jednego jesteśmy pewni, i na jednym, i na drugim polu na pewno Was nie zawiedziemy!Organizatorom jeszcze raz serdecznie gratulujemy organizacji tak świetne imprezy. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji.

Bezpłatny Audyt IT
close slider

Imię lub nazwisko (wymagane)

Firma (niewymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Wiadomość