Systemy ERP/CRM – Insert Warszawa

Insert Warszawa

Co zrobić kiedy pojawiają się wyzwania wynikające z użytkowania oprogramowania ERP/CRM? Kiedy jakaś jego część nie działa? Trudności z odnalezieniem konkretnych funkcji? Pomożemy, jeżeli Twoja firma już posiada oprogramowanie ERP/CRM. Pomagamy w codziennym użytkowaniu, doradzamy, serwisujemy – nie tylko te najpopularniejsze rozwiązania. Będąc naszym Klientem – kontaktujesz się i uzyskujesz odpowiedź na swoje pytanie. To właśnie tak proste!Firma PM Digital jest dyplomowanym serwisantem marki InsERT. Posiadamy tytuł Partner Insert, który jest zwieńczeniem już kilkunastoletniej współpracy z tym dostawcą oprogramowania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja skutecznego i sprawnego wdrażania i serwisowania oprogramowania Insert z linii GT i Nexo: Subiekt, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant i Gestor. Posiadamy również duże doświadczenie w przenoszeniu klientów z innych systemów UWAGA! Dysponujemy autorskim systemem automatycznej wymiany dokumentów sprzedażowych – EDI, który wymagany jest przez większość sieci handlowych. Jak działa to w praktyce? Dwie współpracujące ze sobą firmy, które używają systemu Insert Nexo wymieniają dokumenty bez konieczności ręcznego ich wpisywania, co skutkuje mniejszym zaangażowaniem pracowników biurowych, oszczędnością czasu,a towar po przyjęciu na magazyn praktycznie od razu może być sprzedawany! InsERT Nexo umożliwia także zaciąganie danych z większości systemów, na których pracują nasi klienci. Współpracujemy z wieloma biurami rachunkowymi, które dzięki wdrożeniu systemu Insert Nexo skracają czas wymiany dokumentów pomiędzy swoimi oddziałami i zewnętrzną księgowością, skuteczniej zarządzają danymi oraz zapewniają im większe bezpieczeństwo.

Posiadamy bogatą wiedzę ze wszystkich dostępnych na rynku systemach ERP i CRM. Dzięki temu skutecznie pomagamy firmom w doborze odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, tak aby w 100 proc. spełniał oczekiwania firmy.

Pełne wsparcie oprogramowania - na bieżąco

Oprogramowanie, które pozwala iść Twojej firmie naprzód

 • pełna kontrola

  Pełna kontrola na wyciągnięcie ręki

  Kontroluj wszystkie procesy w firmie - od wydatków i zakupów po wszystkie punkty styczności z Klientem. Sprzedaż, magazyn, księgowość - zintegrowane ze sobą, dostępne gdy tylko potrzebujesz

 • oszczędności

  Sukcesywnie zwiększaj oszczędności

  Zaoszczędzisz czas i pieniądze - automatyzacja procesów i integracja danych ułatwi obieg informacji i pozwoli na sprawną współpracę między poszczególnymi działami w firmie.

 • skalowalność

  Skalowalność - rozwój bez obaw

  Od tej chwili rozwój firmy nie będzie stanowił kłopotu. Dobre oprogramowanie ERP dopasuje się do rosnących potrzeb, pozwalając na swobodne rozbudowanie podstawowej działalności.

 • zgodność

  Zgodność z przepisami

  Na bieżąco aktualizowane oprogramowanie to większe bezpieczeństwo kluczowych danych i gwarancja prowadzenia firmowej dokumentacji zgodnie z obowiązującym prawem.

 • efektywność

  Zyskaj operacyjną efektywność

  Popraw wydajność funkcjonowania firmy, eliminując wszystkie zbędne procesy i zadania. Mniej manualnie wprowadzanych danych i łatwiejszy dostęp do informacji dla każdego działu firmy

 • poziom wyżej

  Wejdź na poziom wyżej

  Zarządzaj całościowo relacjami z wszystkimi Klientami. CRM pozwoli monitorować kontakty, kontrakty i przychody, synchronizując wszystkie aktywności w jednym miejscu.

 • osoba

  Zwiększaj produktywność pracowników

  Oszczędzaj czas automatyzując powtarzalne czynności, które zajmują czas pracownikom. Eliminuj przeszkody, które nie pozwalają skupić się na głównej działalności Twojej firmy.

 • Systemy ERP i CRM to dziś w większości firm codzienność. Pomagamy firmom wybrać najlepsze rozwiązania w tym obszarze.

  Raportowanie bez dodatkowych kosztów

  Zestawienie danych w wygodnych konfiguracjach umożliwia śledzenie postępów osiąganych przez firmę. Zyskaj podgląd poszczególnych obszarów i zwiększaj ich osiągnięcia dzięki dodatkowej wiedzy.

Insert Warszawa kontakt

Chcesz spytać o rozwiązania Insert dla Twojej firmy? Korzystasz z innego oprogramowania i rozważasz zmianę? Chcesz spytać, które rozwiązania będą faktycznie najlepsze dla Twojej firmy? Chętnie pomożemy Ci w wyborze i wdrożeniu nowego rozwiązania. Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 16.30. Tel. 22 357 92 28.


Zobacz także:
Obsługa informatyczna firm
Audyt bezpieczeństwa IT
Audyt informatyczny
Montaż kamer przemysłowych
Zapasowe centrum danych

Audyt IT
close slider

Imię lub nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Wiadomość