Systemy ERP/CRM

System ERP

Pełne wsparcie oprogramowania - na bieżąco

Oprogramowanie, które pozwala iść Twojej firmie naprzód

Co zrobić kiedy pojawiają się wyzwania wynikające z użytkowania oprogramowania ERP/CRM? Kiedy jakaś jego część nie działa? Trudności z odnalezieniem konkretnych funkcji? Pomożemy, jeżeli Twoja firma już posiada oprogramowanie ERP/CRM. Pomagamy w codziennym użytkowaniu, doradzamy, serwisujemy – nie tylko te najpopularniejsze rozwiązania. Będąc naszym Klientem – kontaktujesz się i uzyskujesz odpowiedź na swoje pytanie. To właśnie tak proste!

Posiadamy bogatą wiedzę ze wszystkich dostępnych na rynku systemach ERP i CRM. Dzięki temu skutecznie pomagamy firmom w doborze odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, tak aby w 100 proc. spełniał oczekiwania firmy.

Nie posiadasz jeszcze oprogramowania ERP/CRM? A może oprogramowanie, z którego korzystasz nie spełnia Twoich oczekiwań?

Skorzystaj z naszej porady jak wybrać odpowiedni dla Twojej firmy system ERP\CRM. Pokażemy, jak wygląda wdrożenie, określimy czas jego trwania, łącznie z przeszkoleniem wszystkich pracowników. Wiemy, jak dużo stresu może spowodować proces migracji, dlatego przywiązujemy do niego szczególną uwagę. Oferujemy naszym Klientom pełne wsparcie – od chwili decyzji o zmianie do czasu zapoznania się wszystkich pracowników z nowym rozwiązaniem.
Masz pytania, wątpliwości, chcesz spytać o szczegóły działania usługi? Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Zadzwoń – tel. 22 357 92 28.

System CRM i ERP - poznaj nową, lepszą jakość

 • pełna kontrola

  Pełna kontrola na wyciągnięcie ręki

  Kontroluj wszystkie procesy w firmie - od wydatków i zakupów po wszystkie punkty styczności z Klientem. Sprzedaż, magazyn, księgowość - zintegrowane ze sobą, dostępne gdy tylko potrzebujesz

 • oszczędności

  Sukcesywnie zwiększaj oszczędności

  Zaoszczędzisz czas i pieniądze - automatyzacja procesów i integracja danych ułatwi obieg informacji i pozwoli na sprawną współpracę między poszczególnymi działami w firmie.

 • skalowalność

  Skalowalność - rozwój bez obaw

  Od tej chwili rozwój firmy nie będzie stanowił kłopotu. Dobre oprogramowanie ERP dopasuje się do rosnących potrzeb, pozwalając na swobodne rozbudowanie podstawowej działalności.

 • zgodność

  Zgodność z przepisami

  Na bieżąco aktualizowane oprogramowanie to większe bezpieczeństwo kluczowych danych i gwarancja prowadzenia firmowej dokumentacji zgodnie z obowiązującym prawem.

 • efektywność

  Zyskaj operacyjną efektywność

  Popraw wydajność funkcjonowania firmy, eliminując wszystkie zbędne procesy i zadania. Mniej manualnie wprowadzanych danych i łatwiejszy dostęp do informacji dla każdego działu firmy

 • poziom wyżej

  Wejdź na poziom wyżej

  Zarządzaj całościowo relacjami z wszystkimi Klientami. CRM pozwoli monitorować kontakty, kontrakty i przychody, synchronizując wszystkie aktywności w jednym miejscu.

 • osoba

  Zwiększaj produktywność pracowników

  Oszczędzaj czas automatyzując powtarzalne czynności, które zajmują czas pracownikom. Eliminuj przeszkody, które nie pozwalają skupić się na głównej działalności Twojej firmy.

 • Systemy ERP i CRM to dziś w większości firm codzienność. Pomagamy firmom wybrać najlepsze rozwiązania w tym obszarze.

  Raportowanie bez dodatkowych kosztów

  Zestawienie danych w wygodnych konfiguracjach umożliwia śledzenie postępów osiąganych przez firmę. Zyskaj podgląd poszczególnych obszarów i zwiększaj ich osiągnięcia dzięki dodatkowej wiedzy.