Program do kontroli czasu pracy przy komputerze

Program do kontroli czasu pracy przy komputerze

Jako Oficjalny Partner TimeCamp oferujemy system, który dostarczy Państwu szczegółowych informacji na temat efektywności pracowników podczas pracy zdalnej. W raporcie znajdują się m.in. takie informacje jak: czas pracy poświęcony na zadania, aktywności na komputerze, w aplikacjach biznesowych oraz w Internecie.

W trudnym okresie związanym z epidemią COVID-19 praca zdalna staje się koniecznością. Jednym z wyzwań pracy z domu jest faktyczna weryfikacja czasu pracy i efektywności pracowników. Niewłaściwa organizacja pracy, brak bezpośredniego kontaktu oraz mnogość rozpraszaczy mogą negatywnie wpłynąć na produktywność.

Wychodząc naprzeciw problemom naszych klientów, postanowiliśmy znaleźć rozwiązanie umożliwiające kontrolę pracy wykonywanej zdalnie oraz w biurze. Owocem tych działań jest nawiązanie współpracy z firmą TimeCamp – liderem wśród producentów oprogramowania do kontroli czasu pracy przy stanowisku komputerowym.

Już ponad 3000 firm w Polsce i na świecie mierzy czas za pomocą narzędzia TimeCamp i pracuje zdalnie.

Kontrola czasu pracy na komputerze

Ile czasu zajmuje obsługa klienta, realizacja projektu lub zadania? Kto aktualnie nad czym pracuje? TimeCamp oferuje kilka przyjaznych dla pracownika możliwości raportowania czasu: z poziomu stopera zainstalowanego na komputerze, aplikacji dostępnej w przeglądarce, aplikacji mobilnej lub z poziomu zewnętrznych aplikacji do zarządzania projektami.

Zwiększaj produktywność

System dostarcza pracownikom raporty na temat ich efektywności. Dzięki temu ludzie posiadają zwiększoną świadomość dotyczącą tego, na co przeznaczają czas. Dzięki wdrożeniu naszego narzędzia czas efektywnej pracy wzrasta średnio o 30 minut dziennie na pracownika*.

Zwiększaj transparencję
System dostarcza szczegółowych raportów dotyczących sposobu wykorzystania czasu pracy przez pracowników: wykorzystanych aplikacji, stron lub wykonywanych zadań. Intuicyjne i proste raporty przejrzyście obrazują produktywność zespołu.

Automatyzuj ewidencję godzin pracy
Moduł Obecności pozwala na podstawie zebranych danych generować zestawienia godzin przepracowanych przez pracowników, dzięki czemu ewidencja czasu pracy nigdy nie była prostsza. Moduł pozwala również na raportowanie urlopów, delegacji i świąt.

Z rozwiązań Time Camp korzysta już wiele firm:

Monitorowanie czasu pracy na komputerze

Masz pytania, wątpliwości dotyczące systemu, jego funkcjonalności oraz obsługi? Zachęcamy do kontaktu. 🙂