Montaż kamer przemysłowych

Montaż kamer przemysłowych

Montaż kamer przemysłowych, kamer do monitoringu w firmie – firma PM Digital od lat pomaga przedsiębiorstwom na terenie całej Polski w zaprojektowaniu, montażu i administrowaniu systemami monitoringu i systemami alarmowymi. Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania oraz kompetencje w zakresie infrastruktury IT, które pozwalają nam na sprawne i skuteczne konfiguracje sieci monitoringu opartych o sieci komputerowe.Dzięki posiadanemu miernikowi Fluke wykonujemy certyfikowane pomiary, dzięki którym zyskują Państwo nawet 50 lat gwarancji na wykonaną sieć!
Jesteśmy Złotym Partnerem marki Milestone – światowego lidera w zakresie zaawansowanego systemu nadzoru wizyjnego, a także Autoryzowanym Partnerem marki Axis Communications - lidera w branży produktów do sieciowego dozoru wizyjnego. Współpraca z największymi i najlepszymi, jak również wysokiej jakości produkty to dla Państwa gwarancja otrzymania systemu, który spełnia złote standardy w tej dziedzinie.
Początek współpracy to dla nas przede wszystkim rozmowa, poznanie oczekiwań klienta, a także wizyta na miejscu, w którym sieć monitoringu ma się pojawić. Tam poznajemy uwarunkowania terenu, obiekt i możliwości jakie nam daje. Dopiero po tym etapie przedstawiamy szczegółowy plan działania wraz z kosztorysem i harmonogramem prac.
Zaufały nam już dziesiątki klientów z różnych branż, od średnich przedsiębiorstw po duże korporacje. Spytaj, jak możemy pomóc Twojej firmie – chętnie porozmawiamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Zadzwoń - tel. 22 357 92 28.

procesor

Instalujemy systemy monitoringu

efektywność

Instalujemy systemy alarmowe

administracja sieci

Administrujemy oraz sprawujemy opiekę techniczną nad całą infrastrukturą

Instalacja kamer przemysłowych Warszawa

Instalacja kamer przemysłowych od PM Digitial to kompleksowa obsługa – zarówno sam montaż, administrowanie systemem, jak i obsługa systemu monitoringu. Oferujemy pełne wsparcie i zapewniamy bezproblemowe działanie w każdych warunkach, dopasujemy infrastrukturę tak aby spełniła Państwa oczekiwania.

Projekt systemu monitoringu obejmuje:

– dokładną analizę wymagań klienta

– specjalistyczne pomiary i analiza ograniczeń technicznych;

– dobór urządzeń i technologii monitoringu;

– profesjonalny projekt infrastruktury;

– dokumentację projektową.

Montaż systemów bezpieczeństwa Warszawa

Instalowane przez nas systemy alarmowe wykonujemy w oparciu o najnowsze technologie, po uzgodnieniach z klientem dobieramy odpowiednie rozwiązania. Jeśli nie posiadasz konkretnych oczekiwań, tworzysz system po raz pierwszy nie ma problemu – podczas konsultacji podpowiemy jaki sprzęt dobrać i jakie rozwiązania w przypadku Twojej firmy będą najbardziej efektywne.

Oferujemy między innymi:

– wykonanie okablowania oraz instalację systemów alarmowych;

– konfigurację urządzeń alarmowych;

– konfigurację zaawansowanych systemów alarmowych;

– integrację sieci LAN z infrastrukturą alarmów;