Montaż kamer przemysłowych

Montaż kamer przemysłowych

Instalacja kamer przemysłowych Warszawa

Montaż kamer przemysłowych w firmie – PM Digital od lat pomaga przedsiębiorstwom na terenie całej Polski w zaprojektowaniu, montażu i administrowaniu systemami monitoringu i systemami alarmowymi. Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania oraz kompetencje w zakresie infrastruktury IT, które pozwalają nam na sprawne i skuteczne konfiguracje sieci monitoringu opartych o sieci komputerowe.Dzięki posiadanemu miernikowi Fluke wykonujemy certyfikowane pomiary, dzięki którym zyskują Państwo nawet 50 lat gwarancji na wykonaną sieć!

Jesteśmy Złotym Partnerem marki Milestone – światowego lidera w zakresie zaawansowanego systemu nadzoru wizyjnego, a także Autoryzowanym Partnerem marki Axis Communications - lidera w branży produktów do sieciowego dozoru wizyjnego. Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów z dogłębną wiedzą na szeroko pojęte tematy związane z monitoringiem i systemami bezpieczeństwa. Ekspertem PM Digital w tym obszarze jest Aleksander Woronow - jedyny polskojęzyczny trener Milestone w naszym kraju, od 2013 roku wykładowca ośrodka szkoleniowego Polskiej Izby Systemów Alarmowych i doradca zarządu PISA. Współpraca z największymi i najlepszymi, jak również wysokiej jakości produkty to dla Państwa gwarancja otrzymania systemu, który spełnia złote standardy w tej dziedzinie.

Każde zlecenie rozpoczynamy wykonaniem projektu - swoistej wizualizacji prezentującej obszar pokrycia kamer (planowanej instalacji wraz z obszarem widoku z kamer). Następnie inicjujemy spotkanie z klientem, w trakcie którego uzgadniamy ostateczną wersję projektu wraz z wyceną prac. Uzgodnienia kończy podpisanie umowy na wykonanie instalacji. Dbamy o to, aby nasze działania nie zakłócały codziennego fukcjonowania danej firmy. Posiadamy duże doświadczenie w monitoringu hal magazynowych, centrów logistycznych, zakładów produkcyjnych z uwzględnieniem przepisów wewnętrznych danej firmy. Znajomość branży IT oraz duże kompetencje naszego zespołu (administatorzy serwerów i sieci) pozwalają nam wpiąć się bezkolizyjnie w infrastrukturę klienta, przez co wdrożenie jest mniej kłopotliwe. Współpracę wieńczy przekazanie dokumentacji powykonawczej zgodnej z normą ISO.
Zaufały nam już dziesiątki klientów z różnych branż, od średnich przedsiębiorstw po duże korporacje. Spytaj, jak możemy pomóc Twojej firmie – chętnie porozmawiamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Zadzwoń - tel. 22 357 92 28.

ZAUFALI NAM

procesor

Instalujemy systemy monitoringu

efektywność

Instalujemy systemy alarmowe

administracja sieci

Administrujemy oraz sprawujemy opiekę techniczną nad całą infrastrukturą

Milestone Warszawa

Jesteśmy Złotym Partnerem marki Milestone - światowego lidera w zakresie dostarczania oprogramowania do zarządzania materiałem wizyjnym. Zdobyte w tym zakresie kompetencje oraz wiele wdrożeń na tym systemie pozwala nam szczerze rekomendować to rozwiązanie wszystkim, zainteresowanym podmiotom. Milestone to przede wszystkim: niezależność działania, otwartość na implementację z różnymi urządzeniami, swobodna integracja, system LPR (rozpoznawanie tablic rejestracyjnych) itp. Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań do monitoringu Milestone jest najlepszym rozwiązaniem.

Z oprogramowania Milestone korzysta wiele firm i przedsiębiorstw w całej Polsce, m.in.: Huta Warszawa, Huta Sendzimira w Krakowie, KGHM, lotnisko Balice, gazoport Świnoujście, Jastrzębska Spółka Węglowa. Milestone wspiera również monitoring miejski w Katowicach i Wrocławiu. Jeśli szukasz sprawdzonego dostawcy Milestone, który perfekcyjnie i na czas stworzy system dozoru wizyjnego, postaw na PM Digital.

Instalacja kamer przemysłowych CCTV IP Warszawa

Instalacja kamer przemysłowych od PM Digitial to kompleksowa obsługa – zarówno sam montaż, administrowanie systemem, jak i obsługa systemu monitoringu. Oferujemy pełne wsparcie i zapewniamy bezproblemowe działanie w każdych warunkach, dopasujemy infrastrukturę tak aby spełniła Państwa oczekiwania.

Projekt systemu monitoringu obejmuje:

– dokładną analizę wymagań klienta

– specjalistyczne pomiary i analiza ograniczeń technicznych;

– dobór urządzeń i technologii monitoringu;

– profesjonalny projekt infrastruktury;

– dokumentację projektową.

Instalacja monitoringu w firmie

Instalowane przez nas kamery przemysłowe i systemy alarmowe wykonujemy w oparciu o najnowsze technologie, po uzgodnieniach z klientem dobieramy odpowiednie rozwiązania. Jeśli nie posiadasz konkretnych oczekiwań, tworzysz system po raz pierwszy nie ma problemu – podczas konsultacji podpowiemy jaki sprzęt dobrać i jakie rozwiązania w przypadku Twojej firmy będą najbardziej efektywne.

Oferujemy między innymi:

– wykonanie okablowania oraz instalację systemów alarmowych;

– konfigurację urządzeń alarmowych;

– konfigurację zaawansowanych systemów alarmowych;

– integrację sieci LAN z infrastrukturą alarmów;

Jesteśmy informatykami doświadczonymi w projektowaniu i instalowaniu rozbudowanych systemów monitoringu. W przeciwieństwie do monterów kamer projektujemy i wdrażamy nowoczesne i skomplikowane systemy, w oparciu o różnego rodzaju wymagania klienta. W swojej ofercie posiadamy także integrację systemów oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają firmie codzienną pracę (ustawianie indywidualnych parametrów dla całego systemu w rozróżnieniu na dany obszar czy porę dnia).

Monitoring IP Warszawa

Kluczowym elementem przy instalowaniu monitoringu IP jest wizja lokalna. Polega ona na ustaleniu ilości wymaganych kamer, stref monitorowania oraz odpowiednim doborze kamer do stref, w których mają działać oraz jakości i szczegółów obrazu, które mają prezentować i rejestrować. Podsumowując, jeśli np. monitorujemy wejścia do budynku, klient musi określić czy zależy mu na tym, aby rozpoznać twarz, posturę osoby czy jedynie ilość osób, która weszła do budynku.Istotnym elementem całej procedury jest również wyznaczenie miejsca, które będzie stanowiło serce systemu, czyli urządzenia rejestrujące. Ustalamy także miejsca pracy operatorów. 

Dlaczego warto zaufać PM Digital:?
– otrzymujesz 5-letnią gwarancję na produkty
– wsparcie techniczne przez cały czas trwania umowy
– dostęp do szkoleń dotyczących obsługi systemu
– pomoc online
– bezpłatne analizy i konsultacje
– urządzenia zastępcze w sytuacji awarii sprzętu

Bezpłatny Audyt IT
close slider

Imię lub nazwisko (wymagane)

Firma (niewymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Wiadomość