Montaż kamer przemysłowych

Montaż kamer przemysłowych

Montaż kamer przemysłowych, kamer do monitoringu w firmie – firma PM Digital od lat pomaga przedsiębiorstwom na terenie całej Polski w zaprojektowaniu, montażu i administrowaniu systemami monitoringu i systemami alarmowymi. Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania oraz kompetencje w zakresie infrastruktury IT, które pozwalają nam na sprawne i skuteczne konfiguracje sieci monitoringu opartych o sieci komputerowe.Dzięki posiadanemu miernikowi Fluke wykonujemy certyfikowane pomiary, dzięki którym zyskują Państwo nawet 50 lat gwarancji na wykonaną sieć!

Jesteśmy Złotym Partnerem marki Milestone – światowego lidera w zakresie zaawansowanego systemu nadzoru wizyjnego, a także Autoryzowanym Partnerem marki Axis Communications - lidera w branży produktów do sieciowego dozoru wizyjnego. Współpraca z największymi i najlepszymi, jak również wysokiej jakości produkty to dla Państwa gwarancja otrzymania systemu, który spełnia złote standardy w tej dziedzinie.

Każde zlecenie rozpoczynamy wykonaniem projektu - swoistej wizualizacji prezentującej obszar pokrycia kamer (planowanej instalacji wraz z obszarem widoku z kamer). Następnie inicjujemy spotkanie z klientem, w trakcie którego uzgadniamy ostateczną wersję projektu wraz z wyceną prac. Uzgodnienia kończy podpisanie umowy na wykonanie instalacji. Dbamy o to, aby nasze działania nie zakłócały codziennego fukcjonowania danej firmy. Posiadamy duże doświadczenie w monitoringu hal magazynowych, centrów logistycznych, zakładów produkcyjnych z uwzględnieniem przepisów wewnętrznych danej firmy. Znajomość branży IT oraz duże kompetencje naszego zespołu (administatorzy serwerów i sieci) pozwalają nam wpiąć się bezkolizyjnie w infrastrukturę klienta, przez co wdrożenie jest mniej kłopotliwe. Współpracę wieńczy przekazanie dokumentacji powykonawczej zgodnej z normą ISO.
Zaufały nam już dziesiątki klientów z różnych branż, od średnich przedsiębiorstw po duże korporacje. Spytaj, jak możemy pomóc Twojej firmie – chętnie porozmawiamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Zadzwoń - tel. 22 357 92 28.

procesor

Instalujemy systemy monitoringu

efektywność

Instalujemy systemy alarmowe

administracja sieci

Administrujemy oraz sprawujemy opiekę techniczną nad całą infrastrukturą

Milestone Warszawa

Jesteśmy Złotym Partnerem marki Milestone - światowego lidera w zakresie dostarczania oprogramowania do zarządzania materiałem wizyjnym. Zdobyte w tym zakresie kompetencje oraz wiele wdrożeń na tym systemie pozwala nam szczerze rekomendować to rozwiązanie wszystkim, zainteresowanym podmiotom. Milestone to przede wszystkim: niezależność działania, otwartość na implementację z różnymi urządzeniami, swobodna integracja, system LPR (rozpoznawanie tablic rejestracyjnych) itp. Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań do monitoringu Milestone jest najlepszym rozwiązaniem.

Z oprogramowania Milestone korzysta wiele firm i przedsiębiorstw w całej Polsce, m.in.: Huta Warszawa, Huta Sendzimira w Krakowie, KGHM, lotnisko Balice, gazoport Świnoujście, Jastrzębska Spółka Węglowa. Milestone wspiera również monitoring miejski w Katowicach i Wrocławiu. Jeśli szukasz sprawdzonego dostawcy Milestone, który perfekcyjnie i na czas stworzy system dozoru wizyjnego, postaw na PM Digital.

Instalacja kamer przemysłowych Warszawa

Instalacja kamer przemysłowych od PM Digitial to kompleksowa obsługa – zarówno sam montaż, administrowanie systemem, jak i obsługa systemu monitoringu. Oferujemy pełne wsparcie i zapewniamy bezproblemowe działanie w każdych warunkach, dopasujemy infrastrukturę tak aby spełniła Państwa oczekiwania.

Projekt systemu monitoringu obejmuje:

– dokładną analizę wymagań klienta

– specjalistyczne pomiary i analiza ograniczeń technicznych;

– dobór urządzeń i technologii monitoringu;

– profesjonalny projekt infrastruktury;

– dokumentację projektową.

Montaż systemów bezpieczeństwa Warszawa

Instalowane przez nas systemy alarmowe wykonujemy w oparciu o najnowsze technologie, po uzgodnieniach z klientem dobieramy odpowiednie rozwiązania. Jeśli nie posiadasz konkretnych oczekiwań, tworzysz system po raz pierwszy nie ma problemu – podczas konsultacji podpowiemy jaki sprzęt dobrać i jakie rozwiązania w przypadku Twojej firmy będą najbardziej efektywne.

Oferujemy między innymi:

– wykonanie okablowania oraz instalację systemów alarmowych;

– konfigurację urządzeń alarmowych;

– konfigurację zaawansowanych systemów alarmowych;

– integrację sieci LAN z infrastrukturą alarmów;